چاپ        ارسال به دوست

تداوم پیگیری‌های ملی استاندار اردبیل در هفته آخر دی‌؛

از کمک به صنایع و لزوم سرعت‌بخشی به بهره‌برداری از معادن تا تأمین داروهای کم‌یاب

در تداوم پیگیری‌های ملی این هفته استاندار اردبیل برای رفع مسائل و مشکلات و تأمین نیازمندی‌های استان، نشست‌هایی با وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص موضوعات استان از جمله کمک به صنایع و حل مسائل آن‌ها، لزوم سرعت‌بخشی به بهره‌برداری از معادن و تأمین داروهای کم‌یاب برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل، سیدحامد‌ عاملی، استاندار اردبیل در ادامه پیگیری‌های ملی خود در هفته پایانی دی، نشست‌هایی با وزیر صنعت، معدن و تجارت و معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در تهران برای رفع مسائل و مشکلات و تأمین نیازمندی‌های استان داشت.

در همین راستا، طی نشست استاندار اردبیل با سیدرضا فاطمی امین، وزیر صنعت، معدن و تجارت، موضوعاتی از جمله سفر وزیر به استان، کمک به صنایع استان و حل مسائل و تأمین تسهیلات مورد نیاز آن‌ها، آخرین وضعیت معادن استان و لزوم سرعت‌بخشی به بهره‌برداری از آن‌ها، پیگیری شد.

عاملی همچنین در نشست با معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رئیس سازمان غذا و دارو، تأمین داروهای کم‌یاب در استان اردبیل و لزوم تخصیص سهمیه بیش‌تری از این داروها به استان و حل مسائل برخی شرکت‌های استان را پیگیری کرد.

پایان پیام


١٩:١٨ - چهارشنبه ٢٨ دی ١٤٠١    /    شماره : ٤١٠٢٨    /    تعداد نمایش : ٢٣٩خروج