چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل:

۱۰۰ میلیارد تومان در ماه جاری به راه آهن پرداخت می شود

استاندار اردبیل گفت: ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار به راه آهن در فروردین ماه از سوی سازمان برنامه و بودجه پرداخت می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ، اکبر بهنام جو در حاشیه دیدار با نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه افزود: در این دیدار در خصوص اعتبارات استان  و خصوصا اعتبارات راه آهن بحث و گفت و گو شد و رئیس سازمان برنامه و بودجه نسبت به تامین اعتبار راه آهن در سالجاری نیز قول مساعد داد.

وی بیان کرد: در این دیدار مقرر شد برنامه زمانبندی و مبالغ مورد نیاز به تفکیک ماه برای راه آهن در استان مشخص و برای پرداخت به سازمان و برنامه و بودجه اعلام شود.

استاندار اردبیل اظهار کرد: در فروردین ماه ۱۰۰ میلیارد تومان به راه آهن پرداخت و برای ماه های بعدی بر اساس نیاز پروژه اعتبارات لازم پرداخت می شود.

بهنام جو ضمن قدردانی از رئیس سازمان برنامه و بودجه به جهت  تامین اعتبارات جاری کلیه دستگاههای استان تصریح کرد: با تامین اعتبار انجام شده تمامی معوقات اضافه کار و مانده رفاهی  کارکنان دستگاههای اجرایی تا پایان سال پرداخت و رضایتمندی کارمندان کسب شد.

وی همچنین از همکاری امور استان های سازمان برنامه و بودجه و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی ستان در بحث پیگیری و همچنین تخصیص  به موقع این اعتبار از سوی خزانه نیز تشکر کرد.


١٣:٤٦ - سه شنبه ٣ فروردين ١٤٠٠    /    شماره : ٣٧٠٤٢    /    تعداد نمایش : ١٢٨٥خروج