چاپ        ارسال به دوست

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل:

حضور مدیران اجرایی در صحنه برای تحقق فرمایش مقام معظم رهبری بسیار مهم است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت:  این بسیار مهم است که دستگاه‌های اجرائی در صحنه حاضر باشند و به فرمایش مقام معظم رهبری حساسیت داشته باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، سید حسن عاملی در دیدار استاندار و مدیران اجرایی استان افزود: از مسئولان استانی می‌خواهم که در سال جدید کارهای بزرگ انجام دهند که  کارهای کوچک، سطحی و زودگذر هستند و  باید همه همت بلند داشته باشند که بتوانند کارهای بزرگ را انجام دهد و البته کارهای بزرگ ماندگار هستند.

وی یکی از مسائل مهم استان را تامین آب برای واحدهای تولیدی دانست و از مسئولان خواست در این خصوص چاره اندیشی کنند که واحدهای بزرگ تولیدی دچار مشکل نشوند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل آینده نگری را یکی از مسائل مهم یاد کرد و گفت: مدیران باید طوری عادت کنند که دوراندیش باشند و برنامه‌ریزی‌های بلندمدت داشته باشند و چالش‌های آینده را در حوزه های مختلف کارشناسی و پیش بینی کنند تا جامعه دچار ضرر و زیان نشود.

وی افزود: یکی از کارهای اساسی در سال ۱۴۰۰ این باشد که به سراغ کسانی برویم که می‌توانند مجتمع های بزرگ صنعتی در استان ایجاد کنند تعداد افرادی که سرمایه‌گذار بزرگ هستند کم نیست و باید زمینه را برای حضور آنان در استان فراهم کنیم.

عاملی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص پشتیبانی ها و رفع موانع اظهار کرد: مدیران اجرایی باید زیرساخت ها و تسهیلات لازم را برای سرمایه‌گذاری فراهم کنند و هر نوع مانعی را برای فعالیت این واحدهای تولیدی و ایجاد اشتغال از میان بردارند.

امام جمعه اردبیل بیان کرد: از ظرفیت‌های گردشگری باید بیش از این استفاده کنیم، اردبیل قابلیت های بسیار خوبی دارد که باید به نحو احسن از این قابلیت ها استفاده شوند.

وی تقویت ظرفیت های گردشگری مذهبی و جذب توریست از کشورهای دیگر برای حضور در استان را مهم دانست و افزود: از ظرفیت اماکن مذهبی به خصوص بقعه شیخ صفی الدین و امین الدین جبرائبل در کلخوران برای حضور علویان ترکیه با ایجاد نمایندگی جامعه المصطفی می‌توان پای گردشگران مذهبی را به  اردبیل باز کرد و باعث رونق و توسعه این صنعت مهم شد.


١١:١٦ - يکشنبه ١ فروردين ١٤٠٠    /    شماره : ٣٧٠٣٦    /    تعداد نمایش : ١١٥١خروج