شهدا معیار اصلی انقلاب اسلامی ایران هستند/ اختصاص اعتبار از منابع مختلف به پروژه راه‌سازی کلور - درام
استاندار اردبیل با اشاره به این‌که شهدا معیار اصلی و واقعی انقلاب اسلامی ایران هستند، بر لزوم حرکت مسؤولان در چارچوب این معیار تأکید کرد.
 ١٨:٥٥ - پنج شنبه ٦ بهمن ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
برنامه‌ریزی تخصصی برای کشاورزی استان اردبیل با استفاده از دانش متخصصان و نظرات کشاورزان در دستور کار است
استاندار اردبیل گفت: برای بهره‌برداری مناسب از ظرفیت‌های بسیار ویژه کشاورزی استان اردبیل، با استفاده از متخصصان مجرب با دانش ملی، برنامه‌ریزی تخصصی و متناسب با مناطق مختلف استان با لحاظ نظرات کشاورزان انجام خواهد شد.
 ٢٣:٤٣ - چهارشنبه ٥ بهمن ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
رفع مشکلات عشایر استان اردبیل با اولویت‌بندی و همکاری ادارات مرتبط و عشایر امکان‌پذیر است
استاندار اردبیل با بیان این‌که مشکلات مرتبط با دستگاه‌های مختلف اجرایی عشایر استان استخراج می‌شود، گفت: برای حل مشکلات مختلف مطرح‌شده از سوی عشایر استان اردبیل، با اولویت‌بندی مسائل، همکاری عشایر و توجه به اعتبارات اقدام می‌شود.
 ٢٢:٢٠ - چهارشنبه ٥ بهمن ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
حضور پرشور مردم در آیین‌های دهه فجر دشمن را مأیوس خواهد کرد
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل با تأکید بر لزوم تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در ایام دهه فجر، گفت: مشارکت و حضور پرشور مردم در آیین‌های دهه مبارک فجر، دشمن را از پیگیری اهداف و نقشه‌هایش مأیوس خواهد کرد.
 ٢١:٠٤ - چهارشنبه ٥ بهمن ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
اهمیت برنامه‌ریزی و هماهنگی برای استفاده حداکثری از ظرفیت رویداد اردبیل ۲۰۲۳/ تدوین راهبردهای استفاده از ظرفیت‌های گردشگری ضروری است
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل با بیان اهمیت برنامه‌ریزی و هماهنگی همه فرمانداران، بخشداران، شهرداران و دهیاران به‌منظور استفاده حداکثری از رویداد اردبیل ۲۰۲۳، تدوین راهبردهای استفاده از ظرفیت‌های گردشگری استان را ضروری دانست.
 ١٤:٤١ - چهارشنبه ٥ بهمن ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
استاندار اردبیل دستور تشکیل کمیته کارشناسی معادن عنبران را صادر کرد/ اهمیت جلوگیری از متضرر شدن مردم در اکتشاف معادن
استاندار اردبیل با اشاره به تأکیدات نماینده ولی‌فقیه در استان و انتظار افکار عمومی در خصوص مشکلات مربوط به معادن عنبران، ضمن صدور دستور تشکیل کمیته کارشناسی و بررسی مجوزهای معادن این منطقه، گفت: لازم است نتیجه این بررسی‌ها و رفع مشکلات موجود به اطلاع عموم برسد.
 ٢٣:٢٥ - سه شنبه ٤ بهمن ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
تقویت تولیدات صادرات‌محور در استان اردبیل ضروری است/ اهمیت معرفی قابلیت‌های صادراتی در رویداد اردبیل ۲۰۲۳
استاندار اردبیل با اشاره به اهمیت صادرات و ظرفیت مرزی مناسب استان، تقویت تولیدات صادرات‌محور در استان اردبیل را ضروری دانست و گفت: باید رفع نیازمندی‌های حوزه صادرات از جمله معافیت‌های مالیاتی و معافیت ارزی صادرکنندگان پیگیری شود.
 ١٦:١٣ - سه شنبه ٤ بهمن ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
لزوم اجرای پروژه‌های عمرانی توسط پیمانکاران در موعد مقرر/ زمین و تسهیلات برای مهاجرت معکوس روستاییان از حاشیه شهرها تخصیص می‌یابد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل با اشاره به انتظارات مردم برای تکمیل و آغاز بهره‌برداری از پروژه‌ها، بر اجرای پروژه‌های عمرانی توسط پیمانکاران در موعد مقرر و نظارت دستگاه‌های مربوط تأکید کرد.
 ٢٢:٥٤ - دوشنبه ٣ بهمن ١٤٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>