امضای موافقت‌نامه راه‌اندازی اتاق ارتباطات و صادرات فرهنگی استان اردبیل/ از توانمندسازی فعالان فرهنگی در عرصه بین‌الملل تا افزایش سهم کالاهای فرهنگی استان در بازارهای منطقه و جهان
با حضور استاندار اردبیل و رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی کشور، موافقت‌نامه اجرایی راه‌اندازی و حمایت از فعالیت اتاق ارتباطات و صادرات فرهنگی استان اردبیل با ۳ هدف عملیاتی بین ۲ طرف امضا شد.
 ١٦:٥٠ - چهارشنبه ٣ مرداد ١٤٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
تفاهم‌نامه طلایی از جنس تدبیر برای آسایش و آینده؛
تفاهم شهرداری و آموزش‌وپرورش برای انتقال مدارس از هسته مرکزی شهر اردبیل و ساخت ۲۳۴ کلاس درس
با حضور استاندار اردبیل، مدیرکل آموزش‌وپرورش استان، فرماندار اردبیل، مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان و شهردار اردبیل، تفاهم‌نامه همکاری پنج‌جانبه برای انتقال مدارس هسته مرکزی شهر اردبیل و ساخت ۲۱ مدرسه (۲۳۴ کلاس) با هدف ارتقای سرانه فضای آموزشی استان، کنترل ترافیک و احداث پارکینگ برای رفع مشکل پارک خودرو امضا شد.
 ٢٣:٥٧ - يکشنبه ٣١ تير ١٤٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
اختتامیه دومین کنگره بانوان تأثیرگذار استان اردبیل برگزار شد/ تجلیل از فعالان حوزه جمعیت و فرزندآوری
مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری اردبیل با اشاره به اهداف برگزاری کنگره بانوان تأثیرگذار و ثبت‌نام ۸۰۰ بانوی اردبیلی در این کنگره، بر لزوم ترسیم سیمای زن مسلمان ایرانی در ابعاد فردی، خانوادگی و اجتماعی تأکید کرد.
 ٢٢:٥٨ - يکشنبه ٣١ تير ١٤٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
راهیان نور حرکتی فرهنگی برای انتقال محتوای معنوی به نوجوانان است/ فرهنگ، زیربنای کارهای عمرانی و اقتصادی
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل، اردوی تربیتی راهیان نور را حرکتی فرهنگی برای انتقال محتوای معنوی به نوجوانان دانست و بر همدلی و همکاری دستگاه‌ها در هماهنگی و هم‌افزایی با یکدیگر برای اعزام این اردو تأکید کرد.
 ٢٢:٥٢ - شنبه ٣٠ تير ١٤٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
همدلی کم‌نظیر دستگاه‌های اجرایی و قضایی برای رفع مشکل سرمایه‌گذاران در استان اردبیل/ ۸۰ مقررات مخل کسب‌وکار در استان شناسایی شد
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل با اشاره به تلاش‌ها در استان برای کاهش و رفع مشکلات بخش تولید، همدلی دستگاه‌های اجرایی مرتبط و حوزه قضایی استان اردبیل را در راستای رفع مشکلات سرمایه‌گذاران کم‌نظیر دانست.
 ٢٢:٤٩ - پنج شنبه ٢٨ تير ١٤٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
آغاز طرح نهضت سلامت‌آموزی در استان اردبیل
افسانه جهانی، مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده استانداری اردبیل در آیین افتتاحیه طرح نهضت سلامت‌آموزی، با اشاره به اینکه اردبیل پنجمین استان در آغاز این طرح است، گفت: رویداد ملی خانواده و فرهنگ عامه با بررسی دقیق فرصت‌ها و آسیب‌ها در قالب ۹ کارگروه طراحی شده و هدف این رویداد حمایت از زیست‌بوم خانواده است.
 ٢٣:٤٦ - شنبه ٢٣ تير ١٤٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
گام‌های بلند دولت سیزدهم برای توسعه زیرساخت‌های استان اردبیل/ از اجرای نقاط گلوگاهی راه‌آهن و پروژه بزرگ‌راه شمال - جنوب تا آب‌گیری ۳ سد مهم و آغاز احداث خط دوم انتقال گاز
استاندار اردبیل با بیان اینکه در دولت سیزدهم گام‌های بلندی برای توسعه زیرساخت‌های استان اردبیل برداشته شد، گفت: راه‌آهن اردبیل - میانه از پروژه‌های مهم استان و مورد توجه جدی دولت سیزدهم بود که با اجرای نقاط گلوگاهی این پروژه، هم‌اکنون فقط ۳۰ کیلومتر از ریل‌گذاری آن باقی‌مانده است.
 ٢٣:٥٢ - جمعه ٢٢ تير ١٤٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
جزئیات‌ آرای مردم استان اردبیل در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری/ از افزایش ۱۷درصدی مشارکت و کاهش ۴۷درصدی آرای باطله تا رأی بیش از ۸۳درصدی به رئیس‌جمهور منتخب
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل و رئیس‌ ستاد انتخابات استان با اشاره به حضور مردم استان در جشن سیاسی ۱۵ تیر برای انتخاب رئیس‌جمهور، گفت: با افزایش ۱۷درصدی مشارکت واجدان شرایط استان اردبیل در مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، مشارکت بیش از ۶۸۲هزار نفر معادل ۶۵/۵درصد در استان ثبت شد.
 ٢٣:٤٥ - چهارشنبه ٢٠ تير ١٤٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>