دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل موظف به معرفی مشاور در امور معلولان هستند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل دستگاه‌های اجرایی استان را موظف به معرفی مشاور خود در امور معلولان به استانداری دانست و بر اجرای درست قانون ۳درصد سهمیه استخدام ویژه افراد دارای معلولیت تأکید کرد.
 ٢٣:٤١ - يکشنبه ١٢ آذر ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
جایگاه اول استان اردبیل در شبکه‌سازی تشکل‌های خیریه کشور/ آمار منتشرشده درباره نزاع مخدوش است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل با بیان اینکه جایگاه اول در شبکه‌سازی تشکل‌های خیریه کشور به استان اردبیل تعلق دارد، گفت: آمار منتشرشده اخیر در مورد بالا بودن میزان نزاع در اردبیل مخدوش و غیرقابل قبول است.
 ٢٣:٤٠ - شنبه ١١ آذر ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
نقش اثرگذار ایجاد گفتمان تخصصی و اصلاح ساختارها در مهار تورم/ استفاده از روش‌های نوین تأمین مالی مورد توجه باشد
استاندار اردبیل مهار تورم را نیازمند تشکیل گفتمان تخصصی و اصلاح ساختارها در بدنه دولت و بخش تولید کشور دانست و بر استفاده از صندوق‌ها و روش‌های نوین تأمین مالی تأکید کرد.
 ٢٣:١٤ - پنج شنبه ٩ آذر ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
مانور سراسری زلزله و ایمنی در مدارس استان اردبیل برگزار شد
بیست‌وپنجمین مانور زلزله و ایمنی با موضوع «مدرسه ایمن - جامعه تاب‌آور» با هدف ارائه آموزش‌هایی به دانش‌آموزان برای کاهش خطرات و خسارات در هنگام وقوع زلزله، ایجاد آمادگی برای انجام واکنش‌های صحیح و سریع در برابر زلزله و افزایش سطح آگاهی دانش‌آموزان درباره زلزله و سایر پدیده‌های طبیعی، هم‌زمان با سراسر کشور در مدارس استان اردبیل برگزار شد.
 ٢٣:٥٤ - چهارشنبه ٨ آذر ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
طرح ملی شهریاران فرصتی برای هم‌افزایی مردم و مسؤولان/ اجرای ایده‌های مردمی جهت حل مسائل‌ استان اردبیل حمایت می‌شود
دستیار استاندار اردبیل در امر مردمی‌سازی دولت طرح ملی شهریاران را فرصتی برای هم‌افزایی مسؤولان، حلقه‌های میانی، گروه‌های‌ مردمی و آحاد ‌مردم در راستای حل مسائل کشور دانست و گفت: در این طرح ملی تمامی دغدغه‌مندان استان که برای پیشرفت اردبیل ایده‌ دارند می‌توانند با ثبت ایده‌های خود، برای اجرای آن‌ها از حمایت‌ و شتاب‌دهی لازم برخوردار شوند.
 ٢٢:٣١ - چهارشنبه ٨ آذر ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
عملیات اجرایی خط انتقال ۸ اینچ گاز به واحد آهن و فولاد الماس آرتاویل آغاز شد/ اجرای واحدهای اثربخش در استان اردبیل گامی برای کاهش بیکاری
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل از آغاز عملیات اجرایی خط انتقال ۸ اینچ گاز به واحد در حال اجرای آهن و فولاد الماس آرتاویل خبر داد و گفت: برای تأمین نیازمندی واحدهای تولیدی بزرگ و گلخانه‌ها به گاز، پروژه خط دوم انتقال گاز به استان اردبیل در حال اجرا است.
 ١٦:٢٠ - چهارشنبه ٨ آذر ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
حفظ تولید در حوزه عشایر نیازمند نگاه ویژه و رفع عملیاتی مشکلات است/ اقدامات قابل توجه در زمینه راه عشایری، آب‌رسانی به قشلاقات و افزایش تحویل آرد به عشایر استان اردبیل
استاندار اردبیل با اشاره به نقش تاریخی عشایر در حوزه‌های مختلف به‌خصوص تولید و اقتصاد، حفظ و ادامه این روند را نیازمند داشتن نگاه ویژه به این قشر و رفع عملیاتی مشکلات و تسهیل امور آنان دانست و گفت: دولت اقدامات قبل توجهی در زمینه راه عشایر از جمله آغاز آسفالت ۲ مسیر مهم عشایری، آب‌رسانی به قشلاقات و تحویل ماهانه ۳۰۰ تن آرد به عشایر انجام داده است.
 ٢٣:٥١ - سه شنبه ٧ آذر ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست ویژه ستاد تسهیل با حضور مدیران مرتبط حوزه سرمایه‌گذاری؛
ابلاغ چارچوب ۱۰گانه نحوه ارتباط و حمایت مدیران از سرمایه‌گذاران توسط استاندار اردبیل/ اتمام حجت برای تکمیل زنجیره پیشرفت استان
استاندار اردبیل با بیان تأثیر افزایش تولید در پیشرفت اقتصادی کل استان، وظیفه مدیران در حمایت از بخش تولید را سنگین دانست و گفت: لازم است با تشکیل کمیته حمایت از سرمایه‌گذاری در ادارات و بررسی هفتگی مسائل سرمایه‌گذاران در آن، فرآیندهای اضافی در بخش تولید حذف شود.
 ٢٣:٤٠ - سه شنبه ٧ آذر ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>