پاسخ ایران به جنایت رژیم صهیونیستی، مقتدرانه و تاریخی بود
استاندار اردبیل گفت: عملیات نظامی شب گذشته جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به حمله رژیم صهیونیستی به ساختمان بخش کنسولی ایران در دمشق، مقتدرانه، تاریخی، بی‌سابقه و طبق قوانین بین‌المللی بود.
 ١٩:٥٣ - يکشنبه ٢٦ فروردين ١٤٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
گامی بزرگ در راستای توسعه زیرساخت‌های اساسی صادرات؛
به‌زودی بهره‌برداری از مرکز پرتودهی گاما در استان اردبیل آغاز می‌شود
استاندار اردبیل با بیان اینکه به‌کارگیری فناوری هسته‌ای برای رفع مشکل نگهداری محصولات کشاورزی استان و کمک به افزایش صادرات این محصولات در دستور کار قرار گرفته، از راه‌اندازی مرکز پرتودهی گاما با مرکزیت شمال‌غرب در استان اردبیل طی ماه‌های آینده خبر داد.
 ٠٨:٠٦ - پنج شنبه ٢٣ فروردين ١٤٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
تمام تلاشمان را برای تحقق فصل تحول و تکمیل زنجیره‌های پیشرفت استان اردبیل به‌کار می‌گیریم/ رهبر معظم انقلاب تحقق ایران قوی را ریل‌گذاری کردند
استاندار اردبیل با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در دیدار رمضانی کارگزاران نظام، گفت: در سال جهش تولید با مشارکت مردم، با تمام توان برای تحقق فصل تحول اردبیل‌مان با راهبرد تکمیل زنجیره‌های پیشرفت و برنامه‌های ویژه‌ای همچون تکمیل زیرساخت‌ها و ارتقای رشد اقتصادی استان خواهیم کوشید.
 ١٧:١٩ - چهارشنبه ٢٢ فروردين ١٤٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
ورود بیش از یک‌میلیون و ۳۲۰هزار گردشگر به استان اردبیل/ آمادگی ستاد خدمات سفر استان برای موج سوم سفرها
استاندار اردبیل با اشاره به ورود بیش از یک‌میلیون و ۳۲۰هزار گردشگر به استان از ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۳، از تداوم فعالیت ستاد خدمات سفر استان در موج سوم سفرها همزمان با تعطیلات عید فطر خبر داد.
 ٢٣:٤٥ - دوشنبه ٢٠ فروردين ١٤٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
جام ورزشی صفوی در استان اردبیل پایه‌گذاری می‌شود/ ضرورت استفاده حداکثری از ظرفیت‌های مردمی و متخصصان حوزه ورزش در برگزاری جام صفوی
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل با بیان اهمیت توجه به ورزش و نقش آن در اعتلای جامعه، از پایه‌گذاری جام ورزشی صفوی در استان طی سال جاری خبر داد و بر تنظیم برنامه بلندمدت برای برگزاری این جام تأکید کرد.
 ٢٢:٥٩ - دوشنبه ٢٠ فروردين ١٤٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
نمایشگاه‌های مرتبط با عفاف و حجاب و مد و لباس در استان اردبیل برگزار می‌شود
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل با اشاره به افزایش ۴ برابری برنامه‌های فرهنگی درباره عفاف و حجاب در استان طی سال گذشته نسبت به سال‌های پیش، از برنامه‌ریزی برای برگزاری نمایشگاه‌های مرتبط با عفاف و حجاب و مد و لباس خبر داد.
 ٢٢:٥٥ - دوشنبه ٢٠ فروردين ١٤٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
نشست ویژه استاندار اردبیل برای بررسی پروژه‌های عمرانی و شهری پارس‌آباد؛
سید حامد عاملی: اقدامات لازم اداری باید تا پایان فروردین تمام و از فصل کاری استفاده بهینه شود
استاندار اردبیل در جریان بررسی روند اجرا و مسائل مرتبط با پروژه‌های عمرانی و شهری شهرستان پارس‌آباد، بر اتمام اقدامات لازم اداری تا پایان فروردین، اولویت‌بخشی به پروژه‌های ضروری و استفاده بهینه از فصل کاری برای اجرا تأکید کرد.
 ٢٣:٢١ - يکشنبه ١٩ فروردين ١٤٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیران ۴ دستگاه اجرایی طی نیمه دوم فروردین از طریق سامد پاسخ‌گوی درخواست‌های مردمی می‌شوند
با اعلام دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی، امور حقوقی و ارتباطات مردمی استانداری اردبیل، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت، رئیس دانشگاه علوم پزشکی، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و مدیرکل راه‌وشهرسازی استان طی نیمه دوم فروردین با حضور در استانداری، از طریق شماره تلفن ۱۱۱ سامد -سامانه ارتباط مردم و دولت- پاسخ‌گوی درخواست‌ها و مشکلات اهالی می‌شوند.
 ٠٩:٥٢ - شنبه ١٨ فروردين ١٤٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>