تأکید بر فرهنگ‌سازی مطالعه در بین نسل جوان/ تکمیل پروژه‌های کتابخانه‌ای تسریع می‌شود
استاندار اردبیل با بیان اهمیت کتابخوانی و استفاده از تجربیات نسل‌های گذشته در رشد و پیشرفت، ترویج فرهنگ کتابخوانی برای نسل جوان را با تشریح تأثیر مطالعه در بهبود وضعیت زندگی مورد تأکید قرار داد.
 ٢٢:٠٦ - يکشنبه ٧ خرداد ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
اهمیت اطلاع‌رسانی دستاوردهای افتتاحیه رویداد اردبیل ۲۰۲۳
استاندار اردبیل گفت: مراسم افتتاحیه رویداد اردبیل ۲۰۲۳ با دستاوردهای مهمی به‌ویژه در حوزه رسانه همراه بود که این دستاوردها باید برای مردم اطلاع‌رسانی و تبیین شود.
 ١٧:٥٥ - يکشنبه ٧ خرداد ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
رئیس و اعضای ستاد انتخابات استان اردبیل منصوب شدند
استاندار اردبیل با صدور احکام جداگانه‌ای، رئیس و اعضای ستاد انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در استان را منصوب کرد.
 ١٤:٢٣ - يکشنبه ٧ خرداد ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
برنامه‌های مناسب و کاربردی برای اوقات فراغت نوجوانان و جوانان استان اردبیل تدوین شود
استاندار اردبیل تدوین برنامه‌های مناسب و کاربردی را از سوی دستگاه‌های مرتبط برای اوقات فراغت نوجوانان و جوانان استان با علایق مختلف لازم دانست و گفت: تعطیلات تابستان فرصت بسیار مناسبی برای برگزاری کلاس‌های مهارتی و فنی، کلاس‌های زبان‌های خارجی، آموزش کسب‌وکار‌های نوین، مسابقات ورزشی و... است‌.
 ٢٣:٥٥ - پنج شنبه ٤ خرداد ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
ضرورت تسریع برآورد خسارت خشک‌سالی به عشایر استان اردبیل/ همکاری قابل تقدیر عشایر و دستگاه‌های اجرایی در اجرای جشنواره کوچ عشایر
استاندار اردبیل با اشاره به خسارت‌های واردشده به عشایر استان بر اثر خشک‌سالی، تسریع در برآورد خسارت‌ها و اعلام به سازمان بحران کشور را مورد تأکید قرار داد.
 ٢٠:١٤ - پنج شنبه ٤ خرداد ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
دستگاه‌های اجرایی تأمین زیرساخت‌های نهضت ملی مسکن را سرعت بخشند
استاندار اردبیل هماهنگی کلیه دستگاه‌های اجرایی، بانک‌ها و پیمانکاران در مسیر اجرای طرح نهضت ملی مسکن را مورد تأکید قرار داد و گفت: دستگاه‌های اجرایی در تأمین زیرساخت‌های نهضت ملی مسکن تسریع کنند.
 ١٨:٤٨ - پنج شنبه ٤ خرداد ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
برنامه عملیاتی برای پیشرفت اقتصادی شهرستان‌ها تدوین می‌شود/ دستگاه‌ها تا شهریور اعتبارات ابلاغ‌شده را جذب کنند
استاندار اردبیل با بیان اهمیت تأمین زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری برای پیشرفت استان گفت: برنامه عملیاتی و اجرایی برای پیشرفت اقتصادی شهرستان‌ها تدوین می‌شود.
 ١٥:١٢ - پنج شنبه ٤ خرداد ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
سومین سفر شهرستانی به بیله‌سوار؛
نیازهای بهداشتی و درمانی بیله‌سوار تأمین می‌شود/ اصحاب رسانه رفع موانع حضور سرمایه‌گذاران را مطالبه‌گری کنند
استاندار اردبیل گفت: تأمین بخشی از نیازهای اساسی مردم شهرستان بیله‌سوار در حوزه بهداشت و درمان از جمله خرید دستگاه سی‌تی‌اسکن، تکمیل درمانگاه تأمین اجتماعی و استقرار پزشکان متخصص، طی هفته‌ها و ماه‌های آینده انجام می‌شود.
 ٢٣:٥٠ - چهارشنبه ٣ خرداد ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>