چاپ        ارسال به دوست

ساعت کاری ادارات استان اردبیل در هفته اول مهر تغییر می‌یابد/ صدور مجوز دورکاری یک‌سوم کارکنان

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل از تغییر ساعت کاری و صدور مجوز دورکاری یک‌سوم کارکنان ادارات استان در هفته اول مهر به‌منظور مدیریت بهینه ترافیک روزهای ابتدای این ماه خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل کاظم دبیر اظهار کرد: با توجه به بازگشایی مدارس و پیش‌بینی افزایش ۳۰درصدی ترددهای درون‌شهری و ترافیک سنگین در روزهای ابتدای مهر، با موافقت استاندار محترم اردبیل، به منظور مدیریت بهینه ترافیک این ایام، ساعت کاری ادارات در هفته اول مهر تغییر می‌کند.

وی افزود: ساعت فعالیت ادارات استان اردبیل در هفته اول مهر از شنبه تا چهارشنبه، ۹ تا ۱۴:۴۵ خواهد بود و ساعت کاری پنج‌شنبه طبق روال قبل اعلام می‌شود و همچنین ادارات می‌توانند در این هفته، از خدمات یک‌سوم کارکنان خود با اولویت بانوان، به‌صورت دورکاری بهره‌مند شوند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل بیان کرد: ساعت کاری بانک‌ها، بیمارستان‌ها و مراکز درمانی و امدادی استان اردبیل طبق روال قانونی پیشین خواهد بود.

دبیر تصریح کرد: بدیهی است جبران کسری کار با استفاده از ظرفیت دورکاری در این هفته الزامی بوده و مدیران ترتیبی اتخاذ کنند تا فرآیند خدمت‌رسانی و پاسخ‌گویی به مردم با خدشه‌ای مواجه نشود.

پایان پیام


٢٣:٣٠ - پنج شنبه ٣١ شهريور ١٤٠١    /    شماره : ٤٠٣٩٤    /    تعداد نمایش : ٥٠٥خروج