چاپ        ارسال به دوست

عملکرد مدیران و کارکنان به‌صورت عملیاتی ارزیابی می‌شود

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل از ارزیابی عملکرد مدیران و کارکنان استانداری، فرمانداری‌ها و حوزه‌های مرتبط به‌صورت عملیاتی و انعکاس نتایج آن با هدف ایجاد رقابت موثر و افزایش بهره‌وری خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل، کاظم دبیر در نشست کارگروه مدیریت منابع انسانی استان گفت: عملکرد مدیران و کارکنان استانداری، فرمانداری‌ها و حوزه‌های مرتبط به‌صورت عملیاتی ارزیابی و نتایج آن انعکاس می‌یابد که با انجام این ارزیابی تلاش می‌شود رقابت موثری بین مدیران و کارکنان ایجاد شده و بهره‌وری افزایش یابد.

وی ادامه داد: میزان موفقیت و کسب امتیاز مدیران و کارکنان در ارزیابی‌های انجام‌گرفته، ملاک پرداخت اضافه‌کاری شده و مراتب به این کارکنان اطلاع‌رسانی می‌شود. 

ضرورت تلاش مدیران و کارکنان برای افزایش بهره‌وری

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل تصریح کرد: تلاش مدیران و کارکنان برای افزایش بهره‌وری در حوزه‌های کاری مهم بوده و کم‌کاری و بی‌توجهی برخی کارکنان به اجرای وظایف، با برخورد و تذکر جدی همراه خواهد بود.

دبیر بیان کرد: لازم است مدیران حوزه‌های ستادی استانداری نیز نسبت به اطلاع‌رسانی اقدامات خود در فضای رسانه‌ای اقدام کرده تا زمینه ایجاد فضای رقابتی برای ارتقای بهره‌وری کاری فراهم شود.

پایان پیام


٢٣:٤٠ - چهارشنبه ٣٠ شهريور ١٤٠١    /    شماره : ٤٠٣٩٢    /    تعداد نمایش : ٤٦خروج