چاپ        ارسال به دوست

کشاورزان و تولیدکنندگان، جهادگران عرصه جنگ اقتصادی هستند

استاندار اردبیل با بیان این‌که کشاورزان و تولیدکنندگان جهادگران عرصه جنگ اقتصادی با دشمن هستند، گفت: عملیاتی‌سازی برنامه‌ریزی‌ها در زمان جنگ اقتصادی، باید به تولید ثروت منجر شود که در غیر این صورت، نشانگر نقص در برنامه‌ریزی است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل، سیدحامد عاملی در آیین آغاز سال زراعی جدید و رونمایی از سند تحول کشاورزی استان بیان کرد: تهاجم استکبار جهانی به کشور ما دارای جنبه‌های مختلف از جمله نظامی، فرهنگی و اقتصادی بوده و در این میان کشاورزان و تولیدکنندگان، جهادگران عرصه جنگ اقتصادی با دشمن هستند.

لزوم پرهیز از روزمرگی‌ها در انجام وظایف

وی افزود: تدبیر و مدیریت برای بهره‌برداری از ظرفیت‌ها به‌نفع مردم و استان اردبیل مهم بوده و لازم است با اقدامات هوشمندانه و دغدغه‌مندانه، از روزمرگی‌ها در انجام وظایف پرهیز شود.

استاندار اردبیل ادامه داد: با توجه به وجود برخی مشکلات و کمبودها از جمله کمبود آب و بهره‌وری پایین کشاورزی در استان اردبیل، باید با احصای به‌موقع مشکلات و تدبیر و برنامه‌ریزی عملیاتی، از بیش‌تر شدن مشکلات جلوگیری کرده و بتوانیم ظرفیت کشاورزی استان را به نحو شایسته‌ای ثروت‌آفرین کنیم.

تولید ثروت، هدف اصلی برنامه‌ریزی‌ها در زمان جنگ اقتصادی

عاملی تصریح کرد: عملیاتی‌سازی تدبیر و برنامه‌ریزی در زمان جنگ اقتصادی، باید به تولید ثروت منجر شود که در غیر این صورت، نشانگر نقص در برنامه‌ریزی است.

اهمیت تکیه بر مردم در موفقیت برنامه‌ها

وی اظهار کرد: با توجه به همراهی همیشگی مردم در مقابله با استکبار جهانی حین تهاجم نظامی، فرهنگی و اقتصادی، تکیه بر مردم در موفقیت برنامه‌ها حائز اهمیت است.

استاندار اردبیل گفت: رزمندگان و خانواده شهدا از عزیزترین دارایی‌های خود یعنی جان و فرزند به‌خاطر حفظ امنیت و تمامیت ارضی کشور گذشتند و هم‌اکنون وظیفه ما قدرشناسی از آنان است.

پایان پیام


١٤:٢٦ - چهارشنبه ٣٠ شهريور ١٤٠١    /    شماره : ٤٠٣٩١    /    تعداد نمایش : ٧٩خروج