چاپ        ارسال به دوست

اولویت‌های فرهنگی دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل احصا می‌شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل با بیان این‌که اولویت‌های فرهنگی استان توسط دستگاه‌های عضو کارگروه اجتماعی و فرهنگی استان اردبیل شناسایی و احصا می‌شود، از قرار گرفتن این اولویت‌ها در ردیف تصویب و اجرا خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل، رضا قاسمیان در نشست کارگروه اجتماعی و فرهنگی استان گفت: لازم است دستگاه‌ها با همکاری کارشناسان، اولویت‌های فرهنگی مربوط را بر اساس سند تحول دولت مردمی تا سال ۱۴۰۴ مشخص کنند.

وی افزود: با توجه به احتمال سفر دوم رئیس جمهوری به استان اردبیل و در اولویت بودن موضوعات فرهنگی و اجتماعی در بررسی‌ها، موضوعات احصاشده در ردیف تصویب اعتبارات قرار می‌گیرد.

در ارائه برنامه‌های فرهنگی به چالش‌های بحران‌ساز و فرصت‌های تحول‌آفرین توجه شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل ادامه داد: در ارائه برنامه‌های فرهنگی توجه به چالش‌های بحران‌ساز، فرصت‌های تحول‌آفرین، پیشران‌ها و همچنین اهمیت نقش بانوان ضروری است.

قاسمیان تصریح کرد: ارزیابی اقدامات فرهنگی و اجتماعی انجام‌گرفته در دستگاه‌های استان اردبیل طی ۶ ماهه اول سال و برنامه‌ریزی برای ۶ ماهه دوم دارای اهمیت است.

لازم به ذکر است؛ در این نشست هر یک از اعضا نظرات خود را در خصوص برنامه‌های فرهنگی و اختصاص اعتبار به این حوزه ارائه کردند.

انتهای پیام


٢٣:٣٢ - يکشنبه ٢٧ شهريور ١٤٠١    /    شماره : ٤٠٣٨٢    /    تعداد نمایش : ٨١خروج