چاپ        ارسال به دوست

درآمد مولدسازی اموال مازاد دستگاه‌ها صرف تکمیل پروژ‌ه‌های نیمه‌تمام و ارائه خدمات می‌شود

استاندار اردبیل با اشاره به بدون استفاده ماندن برخی اموال دستگاه‌های اجرایی گفت: بر اساس قانون، این اموال با مولدسازی، صرف تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام و ارائه خدمات از طریق دستگاه‌های مربوطه می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل، سیدحامد عاملی در نشست مولدسازی اموال مازاد دستگاه‌های اجرایی استان بیان کرد: با توجه به بدون استفاده ماندن برخی اموال دستگاه‌های اجرایی، بر اساس قانون این اموال با مولدسازی، صرف تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام و ارائه خدمات از طریق دستگاه‌های مربوطه می‌شود.

وی افزود: این اموال و اراضی که جزو اموال دستگاه‌های اجرایی بوده و هیچ‌گونه نقشی در راستای ارائه خدمات ندارند، با مولدسازی صرف تحقق اقدامات برنامه‌ریزی‌شده در دستگاه مربوطه برای پیشرفت استان اردبیل می‌شوند.

درآمدهای مولدسازی به دستگاه‌های مربوطه تزریق شود

استاندار اردبیل تصریح کرد: پیگیری و انجام اقدامات مورد نیاز برای تسریع در روند اجرای مولدسازی مورد تأکید بوده و لازم است درآمدهای مولدسازی به دستگاه‌های مربوطه برای تکمیل اقدامات نیمه‌تمام تزریق شود.

عاملی گفت: برخی دستگاه‌ها زمین‌های بلااستفاده‌ای در تعدادی از شهرستان‌های استان اردبیل دارند و برخی از این زمین‌ها با تغییر کاربری می‌تواند در حوزه‌های مختلف به‌کار گرفته شود که لازم است با حضور فرمانداران، تعیین تکلیف این اراضی نیز مورد پیگیری قرار گیرد.

لازم به ذکر است؛ در این نشست مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل گزارشی از اقدامات انجام ‌گرفته در دستگاه‌های مختلف اجرایی در خصوص احصا و مولدسازی اموال مازاد ارائه کرد.

انتهای پیام


١١:٥٠ - شنبه ١٩ شهريور ١٤٠١    /    شماره : ٤٠٣٣٧    /    تعداد نمایش : ٧٨خروج