چاپ        ارسال به دوست

ضرورت استفاده حداکثری از ظرفیت رویداد اردبیل ۲۰۲۳ برای معرفی استان

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل استفاده حداکثری از رویداد «اردبیل ۲۰۲۳ پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو» را برای معرفی استان در سطح بین‌المللی ضروری دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل، سیدکمال‌الدین میرجعفریان در نشست هماهنگی رویداد اردبیل ۲۰۲۳، گفت: رویداد «اردبیل ۲۰۲۳ پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو» یک رویداد تاریخی و فرصتی منحصر به‌فرد برای اردبیل است که باید از ظرفیت‌های آن جهت معرفی استان در سطح بین‌المللی، حداکثر استفاده را انجام دهیم.

وی افزود: دستگاه‌ها و نهادهای مختلف همکاری کامل را برای برگزاری این رویداد داشته و حداکثر استفاده را از این فرصت پیش‌آمده در همه زمینه‌ها انجام دهند.

سرمایه‌گذاران در رویداد اردبیل ۲۰۲۳ محصولات خود را معرفی کنند

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل بیان کرد: در بحث نرم‌افزاری، اطلاع‌رسانی و تولید محتوا برای معرفی استان اردبیل، باید به بهترین نحو عمل شود و سرمایه‌گذاران در حوزه‌های مختلف پای کار آمده و با استفاده از این فرصت، محصولات و تأسیسات خود را معرفی کنند.

میرجعفریان تصریح کرد: برای معرفی فرا سرزمینی و در حوزه کشورهای عضو اکو هم برنامه‌ریزی‌ها انجام و با استفاده از ظرفیت وزارت خارجه و حضور در نمایشگاه‌های خارجی پیش‌رو، پتانسیل‌های استان معرفی شود.

انتهای پیام


٢٣:٤٠ - پنج شنبه ١٠ شهريور ١٤٠١    /    شماره : ٤٠٢٨١    /    تعداد نمایش : ٤٥٧خروج