چاپ        ارسال به دوست

آغاز بهره‌برداری از پروژه زون‌بندی شبکه آب شرب شهر اردبیل

همزمان با هفته دولت و با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل، فرماندار اردبیل و جمعی از مسؤولان استانی، پروژه زون‌بندی شبکه آب شرب شهر اردبیل به بهره‌برداری رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل، سیدکمال‌الدین میرجعفریان در مراسم بهره‌برداری از پروژه زون‌بندی شبکه آب شرب شهر اردبیل گفت: تأمین آب شرب مطمئن، بهداشتی و پایدار برای مردم باید در سرلوحه اقدامات بخش آب قرار گیرد و همه باید از این برنامه پشتیبانی کنیم که در این زمینه تلاش‌های شرکت آب منطقه‌ای اردبیل و شرکت آب و فاضلاب استان، جای قدردانی دارد.

وی ادامه داد: تلاش برای جداسازی آب شرب از آب بهداشتی دارای اهمیت است و باید در سالیان گذشته فکری به این کار مهم و اساسی می‌شد چراکه برای تأمین آب که تنها ۱۰ تا ۲۰درصد آن به مصرف شرب مردم می‌رسد، هزینه‌های زیادی می‌شود.

آمادگی دولت برای تأمین اعتبارات طرح‌های آب‌رسانی

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل تصریح کرد: دولت برای تأمین اعتبارات طرح‌های آب‌رسانی هیچ مشکلی ندارد و در این راستا مدیران باید در جذب اعتبارات عمرانی تلاش دوچندان داشته باشند.

لازم به ذکر است؛ هدف از اجرای پروژه زون‌بندی شبکه آب شرب شهر اردبیل، توزیع عادلانه آب در تمامی مناطق شهر بوده و با اجرای این طرح، در محدوده شبکه توزیع هر زون، فشار استاندارد آب تأمین می‌شود.

انتهای پیام


٢٢:٢٤ - سه شنبه ٨ شهريور ١٤٠١    /    شماره : ٤٠٢٧٠    /    تعداد نمایش : ٤٥٩خروج