چاپ        ارسال به دوست

ضرورت آینده‌نگری در مدیریت صدور مجوزها و احداث واحدهای تولیدی

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل با اشاره به مشکلاتی در احداث اصولی واحدهای تولیدی به‌صورت متمرکز، خواستار آینده‌نگری در مدیریت صدور مجوزها و احداث این واحدها شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل، سیدکمال‌الدین میرجعفریان در نشست کمیسیون ماده ۱۱ هوای پاک استان بیان کرد: با توجه به پراکندگی و عدم تمرکز برخی واحدهای تولیدی در استان اردبیل و عدم مدیریت زمین در گذشته برای احداث اصولی این واحدها به‌صورت متمرکز، آینده‌نگری در مدیریت صدور مجوزها و احداث واحدهای تولیدی یک ضرورت است.

وی ادامه داد: با توجه به اهمیت مدیریت مناسب و کارشناسی‌شده تمام امور مربوط به رونق صنعت و تولید در زمان مقتضی، داشتن افق دید برای آینده و توجه به همه جوانب در صدور مجوزها ضروری است.

گره‌گشایی از روند اجرای طرح‌های سرمایه‌گذاری در رونق اقتصادی موثر است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل اظهار کرد: گره‌گشایی از روند اجرای طرح‌های سرمایه‌گذاری و تولیدی با استفاده از ظرفیت‌های قانونی، در رشد تولید و رونق اقتصادی حائز اهمیت است.

لازم به ذکر است؛ در نشست کمیسیون ماده ۱۱ هوای پاک استان اردبیل، بیش از ۱۰ پرونده طرح‌ها و واحدهای تولیدی استان بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

انتهای پیام


١٤:١٧ - سه شنبه ١ شهريور ١٤٠١    /    شماره : ٤٠١٨٠    /    تعداد نمایش : ١٢٣خروج