چاپ        ارسال به دوست

پیشرفت استان اردبیل نیازمند همراهی اهالی رسانه است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل، سیدحامد عاملی، استاندار اردبیل در آیین بزرگداشت روز خبرنگار اظهار کرد: بدنه اجرایی برای جلوگیری از حرکت کند در مسیر پیشرفت، به همراهی اهالی رسانه و مطالبه‌گری خالصانه و بدون سوگیری نیازمند است.

وی افزود: با توجه به تدوین برنامه پیشرفت استان اردبیل، در این مسیر هم نیازمند ایجاد زیرساخت‌ها، رشد فرهنگی و اقتصادی و حرکت برنامه‌محور هستیم.

تقویت زیرساخت‌های استان اردبیل در حال انجام است

استاندار اردبیل بیان کرد: در راستای تقویت برنامه‌های زیرساختی در حوزه ارتباطات زمینی، هوایی و ریلی، بزرگراه شمال تا جنوب استان در حال اجرا بوده و در خصوص ایجاد شرکت هوایی بیس در استان و دایر کردن پرواز تا ۴۰ روز آینده خبرهای خوبی خواهیم داشت.

عاملی گفت: در زمینه مشکلات زیرساختی حوزه آب استان، برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفته و قسمتی از کار انجام شده است و برای ادامه راه پیگیر جذب اعتبارات هستیم و در زمینه توسعه زیرساخت برق هم اقداماتی در حال انجام است.

وی ادامه داد: ورودی‌های شهر اردبیل در شأن دارالارشاد نیست که برنامه‌های لازم در راستای سامان‌دهی این ورودی‌ها در حال انجام است.

روند اختصاص آگهی‌های ادارات نیازمند سامان‌دهی است

استاندار اردبیل گفت: برای اجرای طرح جهش تولید مسکن در استان اردبیل، آماده حمایت از خبرنگاران در خصوص تأمین زمین، تسهیلات و اجرای روند احداث هستیم.

استاندار اردبیل افزود: نباید ۸۰درصد از هزینه ۱۲میلیارد تومانی آگهی‌های ادارات از استان خارج شود و باید این مبلغ برای فعالان رسانه‌ای داخل استان اختصاص یابد و روند اختصاص آگهی‌ها در چارچوب قانونی سامان‌دهی شود.

عاملی تصریح کرد: ممکن است اختلافاتی در سوگیری‌ها باشد، ولی با توجه به این‌که مسئله اصلی استان پیشرفت است، باید با همکاری همدیگر در جهت پیشرفت استان و مشارکت دادن نظری و عملی مردم اقدام شود.

انتهای پیام


١٩:٣٨ - پنج شنبه ٢٠ مرداد ١٤٠١    /    شماره : ٤٠١٢٥    /    تعداد نمایش : ٩٦خروج