چاپ        ارسال به دوست

پرداخت تسهیلات به بنگاه‌های اقتصادی با اولویت پیشرفت فیزیکی بالاتر و اشتغال‌زایی بیش‌تر

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل، یاسر عبداللهی عابد، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل در نشست کارگروه اشتغال استان با حضور مدیران دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های عامل گفت: یکی از ردیف‌های اعتباری جهت حمایت از سرمایه‌گذاری، پرداخت تسهیلات از محل تبصره‌های ۱۶ و ۱۸ قانون بودجه است که باید دستگاه‌های اجرایی نظارت کاملی را بر روند جذب و پرداخت تسهیلات توسط بانک‌ها انجام دهند.

وی افزود: پرداخت تسهیلات به متقاضیان و بنگاه‌های اقتصادی استان اردبیل با اولویت پیشرفت فیزیکی و توجیه اقتصادی بالاتر و اشتغال‌زایی بیش‌تر انجام می‌شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل اظهار کرد: پرداخت تسهیلات به مشاغل خرد و خانگی از دیگر برنامه‌های موجود بوده که با همکاری دستگاه‌های بخشی، نهادهای حمایتی و بسیج سازندگی و با نظارت اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حال پرداخت است.

تعهد اشتغال دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل راستی‌آزمایی می‌شود

عبداللهی عابد بیان کرد: تعهد اشتغال دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل به‌صورت مستقیم از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استانداری راستی‌آزمایی خواهد شد.

وی تصریح کرد: با تأکید استاندار محترم کارگروه اشتغال به‌صورت مجزا برای هر شهرستان در محل فرمانداری برگزار و ظرفیت‌ها و طرح‌های سرمایه‌گذاری هر شهرستان بررسی خواهد شد.

لازم به ذکر است؛ در این نشست احداث بازارچه محلی مشاغل خانگی توسط شهرداری برای عرضه مستقیم محصولات تولیدی فعالان این حوزه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام


٢٣:٤٠ - پنج شنبه ٦ مرداد ١٤٠١    /    شماره : ٤٠٠٥٩    /    تعداد نمایش : ٧١خروج