چاپ        ارسال به دوست

سامانه اطلس سرمایه‌گذاری اقدامی ارزشمند و موثر؛ اردبیل جزو معدود استان‌های پیش‌رو در راه‌اندازی این سامانه است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل، سیدحامد‌ عاملی، استاندار اردبیل در شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان گفت: راه‌اندازی سامانه اطلس سرمایه‌گذاری استان اردبیل جزو مطالبه‌های جدی و اساسی بود که هم‌اکنون در حال تکمیل است و مقرر شد تمامی دستگاه‌های اجرایی اطلاعات لازم را بارگذاری کنند تا این سامانه در هفته دولت رونمایی شده و مورد استفاده قرار گیرد.

وی افزود: سامانه اطلس سرمایه‌گذاری استان اردبیل در انتخاب ایده‌ها و موقعیت‌های سرمایه‌گذاری استان و راهنمایی سرمایه‌گذاران بسیار مفید و موثر خواهد بود و با راه‌اندازی این سامانه، همه سرمایه‌گذاران می‌توانند با مراجعه به آن، ظرفیت‌ها و مشوق‌های سرمایه‌گذاری و اطلاعات مکان مورد نظر طرح‌ها از جمله اطلاعات زیست محیطی، زیرساختی و... را مشاهده کنند.

استاندار اردبیل ادامه داد: با راه‌اندازی سامانه اطلس سرمایه‌گذاری، استان اردبیل جزو معدود استان‌هایی خواهد بود که این سامانه را راه‌اندازی می‌کند و در ارائه نسخه موبایلی آن نیز اولین استان کشور خواهد بود.

عاملی بیان کرد: در گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی موضوعی که همیشه مورد توجه است، بررسی موانع و مشکلات تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران و رفع این موانع و مشکلات است که امروز هم تعدادی از موانع بروکراتیک و اداری مطرح و تصمیماتی در خصوص آن‌ها اتخاذ شد تا فرآیند سرمایه‌گذاری‌ها تسهیل شود.

انتهای پیام


١٤:٤٦ - پنج شنبه ٦ مرداد ١٤٠١    /    شماره : ٤٠٠٥٦    /    تعداد نمایش : ٧٧خروج