چاپ        ارسال به دوست

جلوگیری از ورود و خروج کالای قاچاق با جدیت در دستور کار است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل، محمدعلی مجتهدی‌نیا، دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان اردبیل در نشست کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان خلخال بر اشرافیت عوامل مبارزه‌کننده به گلوگاه‌ها در شمال و جنوب استان اشاره کرد و گفت: با جدیت تمام ضمن رصد اطلاعاتی در استان اردبیل، از ورود و خروج کالای قاچاق جلوگیری خواهد شد.

وی به انجام اقدامات حرفه‌ای در سطح عرضه اشاره کرد و افزود: باید با اصناف خدوم شهرستان خلخال همکاری لازم صورت گرفته و با افرادی که سلامت مردم را به مخاطره می‌اندازند، برخورد گردد.

مجتهدی‌نیا با اشاره به ۱۲ تیرماه، سالروز صدور فرمان مقام معظم رهبری در رابطه با مبارزه با قاچاق کالا و ارز اظهار کرد: دستگاه‌های اجرایی و فرهنگی در شهرستان خلخال ضمن برنامه‌ریزی و هماهنگی منسجم، در راستای آگاه‌سازی مردم از مضرات قاچاق کالا و ارز بر اقتصاد کشور اقدامات لازم را انجام خواهند داد.

لازم به ذکر است؛ در این نشست برخی از مشکلات شهرستان خلخال در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام/


٢٠:٢٠ - پنج شنبه ٢٦ خرداد ١٤٠١    /    شماره : ٣٩٨٣٣    /    تعداد نمایش : ٣٥خروج