چاپ        ارسال به دوست

افزایش سرعت پیشرفت اردبیل از محل مولدسازی اموال مازاد دستگاه‌های اجرایی

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل، کاظم دبیر، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل در نشست بررسی روند تبدیل وضعیت ایثارگران شاغل در دستگاه‌های اجرایی گفت: با توجه به وجود برخی اموال و ساختمان‌های مازاد بدون استفاده در برخی دستگاه‌های اجرایی و ادارات شهرستانی، باید مولدسازی، تبدیل به احسن و استفاده بهینه از منابع موجود در دستور کار باشد.

وی افزود: صندوق توسعه در هر یک از استان‌ها فعال می‌شود و اعتبار مولدسازی و واگذاری اموال مازاد ادارات از طریق خزانه در این صندوق نگهداری و در راستای پیشرفت استان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل اظهار کرد: توانمندسازی نیروهای اداری، مدیریت منطقی وضعیت خدمت و حضور کارکنان و اجرای برنامه‌های فرهنگی برای کارکنان و خانواده آنان از جمله وظایف ضروری حوزه منابع انسانی در دستگاه‌های اجرایی است.

رعایت نظم در دستگاه‌های اجرایی مورد توجه باشد

دبیر ادامه داد: توجه به نکات ریز و تاثیرگذار در روند خدمت‌رسانی به مردم در دستگاه‌های اجرایی از جمله رعایت نظم در رفت‌وآمدها و انتخاب جانشین در زمان مرخصی در زمان مرخصی حائز اهمیت است.

وی تصریح کرد: تلاش دستگاه‌های مختلف اجرایی در تبدیل وضعیت ایثارگران قابل قدردانی بوده و لازم است اجرای این طرح برای تبدیل وضعیت ایثارگران باقی‌مانده ادامه یابد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل گفت: هدف از برگزاری کنگره شهدای استان اردبیل ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بوده و انجام اقداماتی چون خلق آثار ماندگار، سامان‌دهی مزار شهدا و نامگذاری اماکن مختلف به نام شهدا و... و همکاری و هماهنگی دستگاه‌های مختلف با حوزه اجرایی این کنگره ضروری است.

انتهای پیام/


١٩:٥٤ - سه شنبه ٢٤ خرداد ١٤٠١    /    شماره : ٣٩٨٢٤    /    تعداد نمایش : ٥٨خروج