چاپ        ارسال به دوست

تحقق دولت الکترونیک با اهتمام جدی ادامه دارد

کاظم دبیر، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل در ادامه بازدیدهای دوره‌ای خود از فرمانداری‌ها، ضمن حضور در فرمانداری سرعین و بخشداری سبلان این شهرستان، طی نشستی با کارکنان فرمانداری سرعین، مشکلات و مسائل و نیازهای اداری به تجهیزات و امکانات و نیز راهکارهای توسعه خدمات‌رسانی به مردم را از نزدیک بررسی کرد.

در این بازدید که مدیران کل امور اداری و مالی و دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری و مدیر فناوری اطلاعات، امنیت فضای مجازی و شبکه دولت استانداری نیز معاون استاندار اردبیل را همراهی می‌کردند، دبیر با اشاره به این‌که تحقق دولت الکترونیک با اهتمام جدی ادامه دارد، گفت: از ایده‌ها و ابتکارهای تسهیل و توسعه خدمت‌رسانی به مردم و ارباب رجوع استقبال می‌کنیم.

برطرف شدن بخشی از نیازهای اداری شهرستان سرعین با بهره‌برداری از ساختمان دولت

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل همچنین در بازدید از ساختمان در حال احداث دولت در سرعین، با تأکید بر تسریع در تکمیل ساختمان‌های دولت در نقاط مختلف استان، ابراز امیدواری کرد با تکمیل ساختمان دولت در سرعین و ایردموسی به مساحت کل ۴ هزار مترمربع، بخشی از نیاز این شهرستان به فضای اداری برطرف شود.

وی بر نظم در امور، صرفه‌جویی، دقت و مراقبت در نگهداری و استفاده از بیت‌المال به‌عنوان امانت الهی و حقوق عامه مردم تأکید کرد و برای رفع مشکلات و تأمین رفاه کارکنان قول مساعد داد.

انتهای پیام/


١٢:٢٣ - يکشنبه ٢٢ خرداد ١٤٠١    /    شماره : ٣٩٨٠٠    /    تعداد نمایش : ٦٦خروج