چاپ        ارسال به دوست

وزیر اقتصاد: تجهیز گمرک بیله‌سوار به دستگاه ایکس‌ری کامیونی در اولویت باشد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل، سید احسان خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی در شورای هماهنگی ادارات تابع وزارت اقتصاد اظهار کرد: تأمین دستگاه ایکس‌ری کامیونی مورد نیاز گمرک بیله‌سوار در استان اردبیل باید در اولویت باشد و ظرف چند ماه آینده در این منطقه مستقر شود.

وی افزود: باید پروژه‌های مهم نیمه‌تمام و در حال اجرا ا‌ولویت‌بندی شود و طبق این برنامه، بودجه‌های اختصاص‌یافته به پروژه‌ها تزریق گردد.

وزیر امور اقتصادی و دارایی بیان کرد: در سطح کشور با انبوهی از پروژه‌های نیمه‌تمام روبه‌رو هستیم که متاسفانه در گذشته بدون هیچ‌گونه قاعده و چارچوبی، قبل از اتمام پروژه‌های در دست احداث، پروژه‌های جدیدی آغاز شده است.

خاندوزی تصریح کرد: پس از ۱۸ سال از آغاز عملیات احداث راه‌آهن اردبیل، بنابر قول جناب آقای رئیس‌جمهور، امسال این پروژه به بهره‌برداری خواهد رسید.

تخصیص سپرده‌های بانکی به استان اردبیل اصلاح می‌شود

وی ادامه داد: با توجه به پایین بودن سرانه درآمد استان اردبیل، اختصاص سپرده‌های بانکی به نسبت جمعیت استان اردبیل پایین است که این موضوع اصلاح به‌صورت ویژه در مرکز بررسی و اصلاح خواهد شد.

وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: با اصلاحات رویه اقتصادی در استان اردبیل، باید کشاورزان را به بازارهای مورد نیاز وصل کنیم که با این اقدام شاهد تحولات جدی و اساسی در حوزه کشاورزی استان و کشور خواهیم بود.

خاندوزی بیان کرد: با تلفیق ظرفیت‌های ملی و محلی در استان اردبیل باید اقدامات اساسی و مهمی را در راستای افزایش سطح کیفی زندگی مردم و تبدیل پتانسیل‌های موجود استان اردبیل انجام داد.

انتهای پیام/


١٩:١٦ - پنج شنبه ١٩ خرداد ١٤٠١    /    شماره : ٣٩٧٧٢    /    تعداد نمایش : ٥٧خروج