چاپ        ارسال به دوست

بررسی و احصای مشکلات حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز در شهرستان بیله‌سوار

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل، نشست کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان بیله‌سوار به‌منظور بررسی و احصای مشکلات قاچاق کالا و ارز و برخی اقلام اساسی در این شهرستان با حضور محمدعلی مجتهدی‌نیا، دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان اردبیل، فرماندار بیله‌سوار و تعدادی از مسؤولان استانی برگزار شد.

مجتهدی‌نیا در این نشست گفت: دستگاه‌های کاشف و ضابطین باید طبق ماده ۳۶ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، تمامی کالاهای مکشوفه به غیر از کالاهای تبصره ۲ ماده ۵۳ این قانون را به انبار سازمان اموال تملیکی در شهرستان بیله‌سوار که با تلاش و اهتمام ویژه فرماندار این شهرستان تهیه شده، تحویل دهند.

دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان اردبیل به جلوگیری از خروج کالاهای اساسی از جمله آرد، نان، روغن، گندم و… اشاره کرد و افزود: نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی باید با جدیت موضوع را رصد و کنترل نمایند و همچنین در زمینه سوخت نیز لازم است دست‌اندرکاران امر اقدامات مورد نیاز را جهت جلوگیری از قاچاق سوخت انجام دهند.

در این نشست مشکلات زیرساخت اینترنتی پلیس امنیت اقتصادی مستقر در گمرک بیله‌سوار مورد بررسی قرار گرفت و ناظر گمرک‌ استان‌ و مدیر گمرک بیله‌سوار قول مساعد جهت مرتفع نمودن مشکل را با هماهنگی و همکاری پایانه مرزی دادند.

بازدید از گمرک بیله‌سوار، برنامه پایانی دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان اردبیل و تعدادی از مسؤولان استانی در شهرستان بیله‌سوار بود.

انتهای پیام/


١١:٢٠ - دوشنبه ٢ خرداد ١٤٠١    /    شماره : ٣٩٦٦٣    /    تعداد نمایش : ٥٨خروج