چاپ        ارسال به دوست

پیام استاندار اردبیل به‌مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

پویایی بیش‌تر در خدمت‌رسانی به مردم با حمایت جدی مدیران از روابط عمومی‌ها

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل، سیدحامد عاملی، استاندار اردبیل در پیامی ضمن تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی، از مدیران دستگاه‌های اجرایی و فرمانداران استان خواست تا با هدف پویایی بیش‌تر در خدمت‌رسانی به مردم، از فعالیت‌های تحلیل‌محور و روزآمد دست‌اندرکاران روابط عمومی‌ها حمایت جدی داشته باشند. متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ارتباطات و روابط عمومی به لحاظ دربرداشتن فرآیندهای مهمی مانند پیوند با افکار عمومی، دیدن رخدادها، شنیدن پیشنهادها و انتقادات کارشناسی و سازنده مخاطبان و... از عناصر اثرگذار در دست‌یابی به درک متقابل و تعامل دولت‌ها با مردم به شمار می روند و جای بسی مسرت و مباهات است که قواعد اساسی نهفته در بطن این دانش‌ها، همچون آگاهی‌بخشی به جامعه، در کلام‌الله مجید و آموزه‌های غنی اسلامی نیز مورد توجه قرار گرفته‌اند.

در آغازین سال قرن که ان‌شاءالله قرنی پرافتخارتر برای ایران عزیز اسلامی خواهد بود، این‌جانب، فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی را به تلاشگران این عرصه در سرتاسر استان اردبیل تبریک می‌گویم و از مدیران دستگاه‌های اجرایی و فرمانداران استان می‌خواهم با امعان به این حقیقت که روشنگری صادقانه، شفافیت و اقناع افکار عمومی، الزامات گام‌سپاری موفقیت‌آمیز در این راه هستند، از فعالیت‌های تحلیل‌محور و روزآمد دست‌اندرکاران روابط عمومی دستگاه تحت مسؤولیت خود به‌طور جدی حمایت نمایند تا در سایه همت مضاعف و کار مضاعف این عزیزان، پویایی بیش‌تر در خدمت‌رسانی به مردم را شاهد باشیم.

همچنین از مدیران دستگاه‌های ارتباطاتی انتظار دارم با مغتنم شمردن فرصت پیش‌آمده برای خدمتگزاری، از لحظه لحظه ایام مسؤولیت خود برای انجام دقیق و صحیح وظیفه، از جمله تقویت مطلوب زیرساخت‌های ارتباطی در استان، استفاده کنند.

سیدحامد عاملی - ۱۴۰۱/۰۲/۲۷

انتهای پیام/


١٤:٢٢ - سه شنبه ٢٧ ارديبهشت ١٤٠١    /    شماره : ٣٩٥٩٦    /    تعداد نمایش : ٣٧١خروج