چاپ        ارسال به دوست

پرداخت ۱۸۰ میلیارد تومان تسهیلات به سرمایه‌گذاران از محل تبصره ۱۸ بودجه ۱۴۰۰

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل، یاسر عبداللهی عابد، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل در نشست کمیته استانی بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۰ اظهار کرد: تاکنون حدود ۱۸۰ میلیارد تومان تسهیلات از محل بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۰ به سرمایه‌گذاران بخش‌های مختلف اقتصادی استان اردبیل پرداخت شده است.

وی افزود: منتظر ابلاغ جدید برای تسهیلات سال ۱۴۰۱ نیز هستیم و لازم است بانک‌ها به سرعت پرداخت‌ها  را انجام دهند تا مشکلی از محل اعتبارات سال ۱۴۰۰ برای ارائه تسهیلات به طرح‌ها نداشته باشیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اردبیل ادامه داد: در راستای عمل به مفاد بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۱۴۰۰، جلسات مستمری به دستور استاندار محترم برگزار شده که هدف از این جلسات، بررسی آخرین وضعیت پرداختی تسهیلات از این محل به تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران است.

عبداللهی عابد با تاکید بر لزوم معرفی طرح‌های اقتصادی ایجادی، توسعه‌ای، نیمه‌فعال و راکد که با تامین مالی امکان برگشت به چرخه تولید و افزایش اشتغال‌زایی دارند، گفت: طرح‌های تولیدی بخش‌های مختلف صنعتی، کشاورزی، گردشگری، فرهنگی و ورزشی هم شامل تبصره ۱۸ می‌شوند.

لازم به ذکر است؛ در این نشست طرح‌های متقاضیان در ادارات کل ورزش‌وجوانان، میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان جهاد کشاورزی، پارک علم‌وفناوری، کمیته امداد و بنیاد برکت استان اردبیل مورد بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام/


٢٢:٢٤ - سه شنبه ٢٠ ارديبهشت ١٤٠١    /    شماره : ٣٩٥٥٥    /    تعداد نمایش : ٢١٨خروج