چاپ        ارسال به دوست

احیای امر به معروف در جامعه موجب صیانت از ارزش هاست

استاندار اردبیل گفت: احیای امر به معروف در جامعه موجب صیانت از ارزش های دینی و اخلاقی در برابر هجمه های دشمنان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، سید حامد عاملی در دیدار با اعضای ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اظهار کرد: برای رشد و ارتقای جامعه به لحاظ اخلاقی و فکری و حفظ ارزش های بزرگ لازم است فریضه بزرگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه نهادینه شود.

وی بیان کرد: با توجه به تلاش دشمنان برای تغییر مفاهیم زندگی در اذهان جوانان ، ایجاد تشکل های ساختارمند برای حفظ مفاهیم ارزشمند دینی و ملی خود از این هجمه ها ضروری است.

استاندار اردبیل افزود: با اینکه دشمنان از تلاش های خود برای از بین بردن و تغییر مفاهیم و ارزش های ما نتیجه ای نمی گیرند، ولی همواره باید با اقدامات و برنامه های خود جوانان را از این هجمه محافظت کنیم.

عاملی فعالیت در خصوص امر به معروف در جامعه را کار فرهنگی بزرگ دانست و بر همکاری مسوولان و افراد دلسوز با این حوزه تاکید کرد.

حجت الاسلام میرعباس زاده ، مسوول ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان نیز با اشاره به تلاش بی چشمداشت اعضای این ستاد از ارتقای رتبه استان از ۲۹ به سوم کشوری خبر داد.

وی بیان کرد: برنامه های مختلفی در راستای امر به معروف در این ستاد انجام گرفته که تشکیل گروه یاوران معروف و شورای امر به معروف دستگاههای اجرایی از جمله آن است.


١٣:٢٥ - دوشنبه ٨ آذر ١٤٠٠    /    شماره : ٣٨٥٩٧    /    تعداد نمایش : ١٥٥خروج