چاپ        ارسال به دوست

نیاز جامعه امروز، تحصیل در محیط واقعی کار برای مهارت‌آموزی است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل نیاز جامعه امروز را تحصیل در محیط واقعی کار برای مهارت‌آموزی دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل، سیدکمال‌الدین میرجعفریان در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان، در نشست با سرپرست و مسؤولان این دانشگاه گفت: نیاز جامعه امروز، تحصیل در محیط واقعی کار برای مهارت‌آموزی است‌.

وی ادامه داد: برای موفقیت در آموزش عالی مهارتی، آمایش سرزمینی لازم بوده که این آمایش برای دانشگاه جامع علمی کاربردی در اردبیل فراهم است.

لزوم برنامه‌محوری برای جذب اعتبارات ملی و استانی

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل افزود: برنامه‌محوری به‌منظور جذب اعتبارات ملی و استانی مورد تأکید بوده و برای موفقیت در عرصه‌های مختلف از جمله اجرای برنامه‌های ملی و استانی به طرح آمایش منطقه‌ای و کشوری که بر اساس نیازسنجی باشد، نیاز داریم.

میرجعفریان بیان کرد: برای انجام درست پروژه‌های عمرانی و جلوگیری از مشکلات ساخت‌وساز بدون بنیه علمی و مهارتی، در کنار منابع مالی به مهارت ساخت‌وساز نیاز داریم که در این زمینه باید آموزش مهارت به‌صورت دوره‌های کوتاه‌مدت آغاز شود.

گفتنی است؛ معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل در جریان بازدید از پروژه‌های عمرانی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان، برای تکمیل این پروژه‌ها به‌منظور بهبود اجرای آموزش‌های مهارتی، قول مساعد داد.

پایان پیام


٢٠:١٢ - دوشنبه ١٤ آذر ١٤٠١    /    شماره : ٤٠٧٧٢    /    تعداد نمایش : ٧١٧خروج