چاپ        ارسال به دوست

ضرورت انجام اقدامات شاخص برای رویداد اردبیل ۲۰۲۳ از سوی دستگاه‌های اجرایی

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل با اشاره به وجود ظرفیت‌های استان در زمینه‌های مختلف گردشگری، خواستار تدوین و اجرای برنامه‌های شاخص دستگاه‌های اجرایی در قالب رویداد گردشگری اردبیل ۲۰۲۳ شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل، رضا قاسمیان در نشست کمیته فرهنگی و اجتماعی رویداد اردبیل ۲۰۲۳ -پایتخت گردشگری کشورهای عضو اکو- گفت: استان اردبیل در زمینه‌های مختلف فرهنگی، ادبیات، نوع پوشش و لباس، اذان و آیین‌های فرهنگی و مذهبی حرفی برای گفتن دارد و می‌توان از این ویژگی‌های شاخص در راستای تولید محتوا بهره برد.

وی توجه به زیبایی‌های آداب و رسوم مختلف در استان از جمله لباس‌ها، بایاتی‌ها و انواع غذاهای سنتی منطقه را ضروری دانست و خواستار معرفی این ویژگی‌ها در تولیدات محتوایی و برنامه‌های شاخص فرهنگی شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل ورود هر یک از دستگاه‌های مختلف فرهنگی، هنری، ورزشی و دانشگاه‌ها را در راستای تولیدات فاخر حوزه‌های مربوط برای ارائه در قالب رویداد گردشگری اردبیل ۲۰۲۳ مورد تأکید قرار داد.

گفتنی است؛ ارائه گزارش اقدامات و برنامه‌ریزی‌های دستگاه‌های مختلف فرهنگی برای رویداد گردشگری اردبیل ۲۰۲۳، از بخش‌های دیگر این نشست بود.

پایان پیام


٢١:٠٩ - شنبه ٢٧ اسفند ١٤٠١    /    شماره : ٤٢٤٩٤    /    تعداد نمایش : ٢٥٤خروج