چاپ        ارسال به دوست

مسمومیت دانش‌آموزان در ۸ مدرسه اردبیل/ حال تمامی دانش‌آموزان در حال بازگشت به شرایط عادی است

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری اردبیل از مسمومیت دانش‌آموزان دختر در ۸ مدرسه اردبیل خبر داد و گفت: صبح امروز دانش‌آموزان با استشمام بوی نامطبوع، احساس سوزش در گلو و سستی مواجه شدند که بلافاصله توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی انتقال یافتند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل، علی محبوبی‌پور گفت: صبح امروز در ۸ مدرسه دخترانه اردبیل،‌ دانش‌آموزان با استشمام بوی نامطبوع، احساس سوزش در گلو و سستی مواجه شدند که بلافاصله پس از این اتفاق،‌ همه دانش‌آموزانی که احساس مسمومیت داشتند، توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

علت مسمومیت‌ها در حال بررسی است

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری اردبیل با اشاره به این که در ۸ مدرسه دین و دانش، طیبه، سما، عفاف، خلبان ذاکر، بهاران، معراج شاهد و دادمان این مسمومیت بوده‌ایم، افزود: تا به این لحظه، ۱۰۸ دانش‌آموز در این حادثه دچار مسمومیت شده‌اند که حال تمامی این دانش‌آموزان در حال بازگشت به شرایط عادی بوده و خوشبختانه اتفاق حادی رخ نداده است.

محبوبی‌پور اظهار کرد: علت موضوع در حال بررسی است و یقیناً در اولین فرصت از طریق مراجع رسمی به مردم شریف اطلاع‌رسانی خواهد شد؛ مردم و خانواده‌ها نیز نگرانی در خصوص سلامت دانش‌آموزان نداشته باشند.

پایان پیام


١٤:٠١ - چهارشنبه ١٠ اسفند ١٤٠١    /    شماره : ٤٢٣٥٨    /    تعداد نمایش : ٢٨٩خروج