چاپ        ارسال به دوست

تحول‌آفرینی در فعالیت‌های امور بانوان و خانواده با برنامه‌ریزی و شناخت نظام مسائل این حوزه امکان‌پذیر است

مشاور و مدیرکل حوزه استاندار اردبیل در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری گفت: تحول‌آفرینی در فعالیت‌های مرتبط با امور بانوان و خانواده در استان اردبیل، با برنامه‌ریزی، شناخت صحیح نظام مسائل آن و سامان‌دهی امور مهم و اولویت‌دار در این حوزه امکان‌پذیر است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل، پرویز پرزور در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری گفت: برای تحول‌آفرینی در فعالیت‌های مرتبط با امور بانوان و خانواده در استان اردبیل، انتظار داریم ضمن پرهیز از پرداختن به مسائل سطحی، با برنامه‌ریزی، شناخت صحیح نظام مسائل آن و سامان‌دهی امور مهم و اولویت‌دار در این حوزه، اقدام شود.

وی افزود: شناخت صحیح از نظام مسائل بانوان و خانواده در استان و حرکت مجاهدانه به‌سمت حل واقعی این مسائل مورد انتظار استاندار محترم است که برای تحقق این امر، باید همه ظرفیت‌های موجود در جامعه به‌ویژه فعالان حوزه بانوان، صاحبان دیدگاه‌ها و یا سلایق مختلف در این حوزه را به میدان آورد و با یک هم‌افزایی و هم آوایی، کارهای مهم را به دست بانوان فرهیخته این استان رقم زد.

لزوم حرکت به‌سمت نقش‌آفرینی تخصصی بانوان

مشاور و مدیرکل حوزه استاندار اردبیل ادامه داد: باید طوری برنامه‌ریزی شود که از نقش‌آفرینی‌های عمومی بانوان در جامعه که البته ضروری و مهم است، به‌سمت نقش‌آفرینی تخصصی حرکت کنیم.

پرزور بیان کرد: برای معرفی و تربیت الگوهای عملی از شخصیت یک زن موفق مسلمان در عرصه‌های مورد نیاز استان، لازم است دفتر امور بانوان و خانواده استانداری اقدامات ویژه‌تری برای فعالیت تخصصی و حضور مسؤولانه و اثرگذار بانوان در حیات اجتماعی جامعه طراحی و عمل کنند.

گفتنی است؛ در این مراسم افسانه جهانی به‌عنوان مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل معرفی و از تلاش‌های فریبا محمدلو تقدیر شد.

پایان پیام


٢١:١١ - يکشنبه ٢ بهمن ١٤٠١    /    شماره : ٤١٠٥١    /    تعداد نمایش : ٢٩١خروج