چاپ        ارسال به دوست

تولید ثروت در جامعه نیازمند پژوهش‌های مفید و اشتغال‌آفرین است

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل با بیان این‌که تولید ثروت در جامعه نیازمند پژوهش‌های مفید و اشتغال‌آفرین است، گفت: پژوهشی مفید است که رفاه مردم را به‌دنبال داشته باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل، کاظم دبیر در جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر استان گفت: تولید ثروت در جامعه نیازمند پژوهش است و پژوهش‌ها باید به‌سمت ایجاد اشتغال، گره‌گشایی از مشکلات و ثروت‌آفرینی سوق یابند و پژوهشی مفید است که رفاه مردم را به‌دنبال داشته باشد.

وی افزود: مسؤولان و متولیان امر در دستگاه.های اجرایی باید نسبت به امر تحقیق و پژوهش در اجرای پروژه‌ها اهتمام داشته باشند و با قبول کردن برخی مشکلات، نسبت به پژوهش و کاربردی کردن آن اقدام کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل بیان کرد: تکریم پژوهشگران در دستگاه‌های اجرایی باید مورد توجه قرار گرفته و نهادینه شود.

گفتنی است؛ در این جشنواره، تعدادی از منتخبان به نمایندگی از حوزه‌های مختلف به ارائه نظرات خود پرداختند و از منتخبان بیست‌وسومین جشنواره تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر استان اردبیل و یک‌درصد برتر دانشمندان و نخبگان علمی جهان تجلیل به‌عمل آمد.

پایان پیام


٢٢:٤٣ - سه شنبه ١٥ آذر ١٤٠١    /    شماره : ٤٠٧٨٢    /    تعداد نمایش : ٣٥٠خروج