چاپ        ارسال به دوست

پیگیری‌های این هفته استاندار اردبیل در پایتخت؛

از تأمین مالی و تهاتر نفتی برای پروژه‌ها تا بازآفرینی بافت فرسوده شهری و تعیین تکلیف پادگان ارتش

در جریان پیگیری‌های این هفته استاندار اردبیل از مسؤولان کشوری و سرمایه‌گذاران در تهران برای رفع مشکلات و تأمین نیازمندی‌های استان، تأمین مالی پروژه‌های سرمایه‌گذاری، تهاتر نفتی برای پروژه‌های راه‌سازی و ریلی، تعیین تکلیف پادگان ارتش در شهر اردبیل، سرمایه‌گذاری در زمینه‌های بازآفرینی بافت فرسوده شهری و گل و گیاه و افزایش پروازهای شرکت ماهان بررسی و پیگیری شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل، سیدحامد‌ عاملی، استاندار اردبیل این هفته نیز در نشست‌هایی با مسؤولان کشوری و سرمایه‌گذاران در تهران، پیگیر رفع مسائل و مشکلات و تأمین نیازمندی‌های استان شد.

در همین راستا، نشست‌های استاندار اردبیل با معاون وزیر راه‌وشهرسازی و مدیرعامل شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل كشور و معاونان وی، فرماندهان ارتش، مدیرعامل بانک خاورمیانه و سرمایه‌گذاران برگزار شد.

در این نشست‌ها، تأمین مالی پروژه‌های سرمایه‌گذاری، تهاتر نفتی برای پروژه‌های راه‌سازی و ریلی و هماهنگی با بانک گردشگری در این خصوص، تأمین اعتبار برای راه‌ها و راه‌آهن اردبیل، تعیین تکلیف پادگان ارتش در شهر اردبیل، سرمایه‌گذاری در زمینه‌های بازآفرینی بافت فرسوده شهری و گل و گیاه، ایجاد مقدمات لازم برای سرمایه‌گذاری شرکت ماهان در استان اردبیل و افزایش پروازهای این شرکت به استان بررسی و پیگیری شد.

پایان پیام


٢٢:٥٤ - دوشنبه ٢٣ آبان ١٤٠١    /    شماره : ٤٠٦١٩    /    تعداد نمایش : ٢٦٤خروج