چاپ        ارسال به دوست

توسعه دانشکده‌ها و خوابگاه‌های دانشجویی در دستور کار است/ انجام برنامه‌ریزی برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام دانشگاه محقق اردبیلی

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل با بیان این‌که یکی از اولویت‌های دولت تأمین فضاهای آموزشی و فرهنگی مناسب برای جوانان است از در دستور کار بودن توسعه دانشکده‌ها و خوابگاه‌های دانشجویی خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل، سیدکمال‌الدین میرجعفریان در بازدید از پروژه‌های عمرانی دانشگاه محقق اردبیلی گفت: یکی از اولویت‌های دولت تأمین فضاهای آموزشی و فرهنگی مناسب برای جوانان است که در همین راستا در حوزه دانشگاه‌ها توسعه دانشکده‌ها و خوابگاه‌های دانشجویی در دستور کار قرار دارد.

وی افزود: برنامه‌ریزی‌های لازم به‌منظور تخصیص اعتبار مورد نیاز برای تکمیل پروژه‌های در حال احداث دانشگاه محقق اردبیلی در سفر مقامات کشوری و دور دوم سفر رئیس‌جمهور به استان اردبیل انجام شده است.

ضرورت اجرایی شدن پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دانشجویی

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اردبیل تصریح کرد: از منابع استانی و ملی به‌صورت ویژه کمک خواهد شد تا دانشجویان از محیط‌های آموزشی، خوابگاهی و فرهنگی برای کسب علم و دانش و ارائه خدمات بهتر به جامعه و کشور استفاده کنند تا اثربخشی لازم را داشته باشند.

میرجعفریان گفت: همچنین کاربردی کردن پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دانشجویی ضروری بوده و از دستگاه‌های اجرایی نیز می‌خواهیم به‌منظور حمایت از دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی، این پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها را اجرایی کنند.

پایان پیام


١٩:٠٢ - دوشنبه ٢٣ آبان ١٤٠١    /    شماره : ٤٠٦١٥    /    تعداد نمایش : ١٥٢خروج