چاپ        ارسال به دوست

پیگیری‌های این هفته استاندار اردبیل در پایتخت؛

از تأمین اعتبار ۴۰۰میلیاردی برای فضاهای آموزشی تا رفع مشکل راه‌اندازی مجدد کارخانه داروسازی

در پیگیری‌های این هفته استاندار اردبیل در پایتخت، نزدیک به ۴۰۰میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل و احداث فضاهای آموزشی تأمین و مشکل راه‌اندازی مجدد کارخانه داروسازی رفع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل، در جریان پیگیری‌های این هفته سیدحامد‌ عاملی از مسؤولان کشوری در تهران برای رفع مسائل و مشکلات و تأمین نیازمندی‌های استان، نزدیک به ۴۰۰میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل و احداث مدارس و فضاهای آموزشی استان تأمین و مشکل مربوط به راه‌اندازی مجدد کارخانه داروسازی رفع شد.

در نشست استاندار اردبیل با معاون اجرایی رئیس‌جمهور، تکمیل پروژه راه‌آهن اردبیل - میانه و اخذ مجوز ماده ۲۳ برای پروژه راه‌آهن اردبیل - پارس‌آباد و در نشست با رئیس دفتر رئیس‌جمهور هم منطقه آزاد استان پیگیری شد.

پیگیری تأمین منابع برای زیرساخت‌ها از محل تهاتر نفت/ افزایش بیش از ۲ برابری ظرفیت گاز استان اردبیل

همچنین در نشست عاملی با وزیر صمت، اکتشاف معادن خلخال توسط ایمیدرو و طرح‌های توازن سرمایه‌گذاری ایدرو در استان اردبیل و در نشست با وزیر علوم نیز تأمین منابع برای تکمیل خوابگاه‌ها و طرح‌های نیمه‌تمام و صدور مجوز دانشگاه صنعتی با رویکرد رشته‌های نوپدید مورد پیگیری قرار گرفت.

افزایش بیش از ۲ برابری ظرفیت گاز استان، تصمیمی بود که در نشست مشترک استاندار اردبیل، نایب رئیس‌ مجلس شورای اسلامی و مسؤولان شرکت ملی گاز ایران مصوب شد و طبق این مصوبه، ظرفیت ۱۱میلیون مترمکعب فعلی گاز استان اردبیل، ۱۴میلیون مترمکعب افزایش یافته و به ۲۵میلیون مترمکعب خواهد رسید.

پیگیری تأمین منابع برای زیرساخت‌های استان از محل تهاتر نفت در نشست با معاون وزیر نفت، پیگیری ایجاد نمایندگی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) در استان اردبیل و تسریع در اجرای پروژه‌های قرارگاه و نشست با مسؤولان صندوق فرهنگیان و بنیاد تعاون سپاه برای تعیین تکلیف کارخانه تسنیم‌نوش، از دیگر پیگیری‌های این هفته استاندار اردبیل در پایتخت بود.

انتهای پیام


١٣:٥٥ - پنج شنبه ٢٤ شهريور ١٤٠١    /    شماره : ٤٠٣٧٠    /    تعداد نمایش : ٣٨٢خروج