چاپ        ارسال به دوست

لزوم افزایش حساسیت در خصوص مسئله قاچاق کالا، ارز و مواد مخدر

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل، رضا قاسمیان، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل و جانشین رئیس کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان در نشست این کمیسیون اظهار کرد: مسئله مدیریت هوشمند در معادلات و معاملات کنونی جهان اهمیت داشته و شناسه‌دار کردن کالاها یکی از این موارد است.

وی افزود: با این‌که کشورمان در مسئله قاچاق کالا، ارز و مواد مخدر شهدای زیادی تقدیم کرده‌ است، ولی هنوز نتوانسته‌ایم حساسیت موضوع را آن‌چنان که شایسته است، بالاتر ببریم.

قاسمیان به حساس بودن مسؤولان در حوزه کاری خود به مسئله اقتصاد و معیشت مردم اشاره نمود و افزود: با ایجاد حساسیت به‌صورت شبانه‌روزی می‌توان برخی از مسائل داخل استان اردبیل را به‌صورت حرفه‌ای از مسؤولان رده بالا مطالبه نمود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل به مسئله آمار اشاره کرد و گفت: به‌منظور حل آسیب‌های اجتماعی، بحث آمار باید با دقت و شفافیت بیش‌تر در اولویت برنامه‌ها قرار گیرد تا با اطلاعات درست اقدام به تولید محتوا و تصمیم‌گیری‌های صحیح نمود.

لازم به ذکر است؛ در این نشست محمدعلی مجتهدی‌نیا، دبیر کمیسیون برنامه‌ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان اردبیل اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز تشریح کرد.

انتهای پیام/


٢٣:٥٧ - يکشنبه ١١ ارديبهشت ١٤٠١    /    شماره : ٣٩٥٠٥    /    تعداد نمایش : ١١٥خروج