دوشنبه ٠٤ تير ١٤٠٣
سال ۱۴۰۲؛ سال «مهار تورم و رشد تولید»
معرفی بخشدار
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 307302
 بازدید امروز : 528
 کل بازدید : 5451319
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 0.2031
اخبار > فرماندار پارس آباد بر پیگیری ادامه چهاربانده پارس آباد سربند وساماندهی ترافیک هسته شهر و جاده های مواصلاتی و ارائه خدمات به مسافران بین جاده ای تاکید کرد.


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان پارس آباد

فرماندار پارس آباد بر پیگیری ادامه چهاربانده پارس آباد سربند وساماندهی ترافیک هسته شهر و جاده های مواصلاتی و ارائه خدمات به مسافران بین جاده ای تاکید کرد.

فرماندار شهرستان پارس آباد در جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان که با حضور بخشداران و شهرداران  تابعه شهرستان و فرماندهان پلیس راه سربند و راهنمایی و رانندگی و اعضای شورای هماهنگی ترافیک شهرستان برگزار شد بر پیگیری ادامه چهاربانده پارس آباد سربند وساماندهی ترافیک هسته شهر و جاده های مواصلاتی و ارائه خدمات به مسافران بین جاده ای تاکید کردند و گفتند مصوبات جلسه بایستی دارای پشتوانه کار کارشناسی و فنی بوده و پیگیری  مستمر شود تا نتایج بدست آمده قابل لمس بوده و گامهای رو به بهبود در حوزه ترافیک شهری و جاده ای مشهود باشد.

دکتر اکبر صمدی فرماندار و رئیس شورای هماهنگی ترافیک شهرستان پارس آباد با اشاره به عملیات اجرایی زیر سازی ادامه چهار بانده پارس آباد سربند گفتند متاسفانه در گذشته اقدامات ناقصی در زیر سازی این مسیر انجام یافته و تصور شده که کار زیر سازی اتمام یافته و فقط باید آسفالت ریزی شود که با بررسی صورت گرفته فقط قسمتهایی از این محور تسطیح و با مصالح اولیه  پر شده بود که عملیات اصلی زیر سازی و احداث پلهای جدید و تعریض پلها  در حال حاضر در محور پارس آباد تا سربند با اعتبارات شهرستانی اجرایی شده و برای سال آینده نیز ادامه مسیر سربند تا فتحعلی را در دست برنامه ریزی برای زیر سازی داریم.

فرماندار شهرستان پارس آباد با اشاره به اینکه پروژه چهار بانده پارس آباد اردبیل از محل اعتبارات شهرستانی و قسمتی استانی در حال اجراست افزودند در صورت اخذ مجوز ردیف بودجه ملی برای این پروژه می توان این پروژه را سریعتر به پایان رساند .

در ادامه این جلسه مسائل ترافیکی شهرستان بررسی و ادارات عضو گزارش اقدامات انجام یافته را تشریح و برنامه های آتی برای افزایش ایمنی راهها و اصلاح تقاطعها و علائم رانندگی و تابلو های راهنمایی و رانندگی را ارائه نمودند.


١٦:٥٣ - سه شنبه ٣ بهمن ١٣٩٦    /    شماره : ٢٦٠٥٨    /    تعداد نمایش : ٢٧٩٤ 

کانال تلگرام

 

https://sapp.ir/c_mogan

 

طرح های پیش امکان سنجی شده

سرمایه گذاری در شهرستان پارس آباد

 

پیوندها

http://ostan-ar.ir/uploads/ArdabilOSTAN.jpg

پخش زنده برنامه ها

118

سامانه بانك اطلاعاتي شهرداريها و دهياريها و شوراهاي شهرستان پارس آباد

شهرداري پارس آباد

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد
تاریخ آخرین به روز رسانی:دوشنبه ٠٤ تير ١٤٠٣