نقشه سایت|صفحه اصلی|تماس با ما|نظرسنجی
سال ۱۴۰۲؛ سال «مهار تورم و رشد تولید»
دوشنبه ٠٤ تير ١٤٠٣
اخبار > ۱۶ خرداد ماه ۹۸ آخرین فرصت برای استعفای داوطلبان مجلس شورای اسلامی


  چاپ        ارسال به دوست

رییس ستاد انتخابات استان اردبیل :

۱۶ خرداد ماه ۹۸ آخرین فرصت برای استعفای داوطلبان مجلس شورای اسلامی

رییس ستاد انتخابات استان اردبیل گفت : طبق ماده ۲۹ قانون انتخابات٬  داوطلبان ۶ ماه قبل از زمان ثبت نام باید از سمت خود استعفا دهند و  تا ۱۶ خرداد ماه امسال فرصت دارند از سمت خود استعفا داده و تاییدیه آن را هم از دستگاه مربوطه دریافت نمایند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، بهروز ندایی ادامه داد: مهلت استعفای داوطلبان مجلس شورای اسلامی از سمت اصلی خود تا ۱۶ خرداد ماه است و مدیرانی که قصد نامزدی در انتخابات را دارند مکلف هستند از ۱۰ تا ۱۶ خرداد استعفای خود را از مدیریت در آن دستگاه اعلام کرده و تاییدیه را در زمان ثبت نام به فرمانداری ها ارائه دهند.

وی با اشاره به سابقه انتخابات در نظام جمهوری اسلامی افزود : حضور پر شور مردم در انتخابات های متعدد که در اولین ماه های پس از انقلاب٬ با رای مثبت خود به استقرار نظام جمهوری اسلامی شروع شد ٬  در تمام این سال ها  با حضور و رای خود ٬ با به نمایش گذاشتن اتحاد و همدلی خود در مقابل دشمنان نظام  باعث مشروعیت نظام شده اند  و امسال  نیز با حضور خود ٬ جلوه ای دیگر از این اتحاد را به نمایش خواهند گذاشت.

سخنگوی ستاد انتخابات استان اردبیل از تشکیل کمیته های ستاد انتخابات استان خبر داد و اضافه کرد: مقدمات لازم برای فعالیت آنها صورت گرفته است.


١٢:٤٠ - جمعه ١٠ خرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٣١٢٣٤    /    تعداد نمایش : ١٠٩٧خروج
پیوندها

http://ostan-ar.ir/uploads/ArdabilOSTAN.jpg
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:دوشنبه ٠٤ تير ١٤٠٣