نقشه سایت|صفحه اصلی|تماس با ما|نظرسنجی
سال ۱۴۰۲؛ سال «مهار تورم و رشد تولید»
دوشنبه ٢٠ آذر ١٤٠٢
اخبار > فهرست مشاغل همطراز با عناوین ماده ۲۹ قانون انتخابات


  چاپ        ارسال به دوست

ستاد انتخابات کشور اعلام کرد:

فهرست مشاغل همطراز با عناوین ماده ۲۹ قانون انتخابات

فهرستی از مشاغل همطراز با عناوین مصرح در ماده ۲۹ قانون انتخابات که برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس شورای اسلامی، باید استعفا کنند، از سوی ستاد انتخابات کشور اعلام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل؛ ستاد انتخابات کشور با اشاره به صدور اطلاعیه شماره یک ستاد انتخابات کشور در دهم اردیبهشت ماه سال جاری اعلام کرد:  مصادیق بندهاي (‌الف) و (ب) ماده ۲۹ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و عناوین افرادی که به واسطه مقام و شغل خود از داوطلب شدن در این انتخابات محرومند در آن اطلاعیه اعلام شده است.
بر اساس ‌تبصره ۱ ماده ۲۹ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی كليه مقامات داراي عناوين هم طراز با عناوين مذكور در بندهاي (‌الف) و (ب) این ماده نیز مشمول حکم اين ماده هستند، لذا فهرستی از مشاغل که بواسطه همطرازی با مشاغل مصرح در قانون، برای کاندیداتوری انتخابات مجلس نیاز به استعفا دارند، براساس قانون و مستندات قانونی موجود، احصاء شده است.
کلیه افرادی که در مشاغل همطراز حضور دارند نیز، همچون صاحبان مشاغل مصرح در ماده ۲۹ قانون، بایستی تا ۱۶ خرداد ماه سال جاری استعفا دهند تا بتوانند در انتخابات مجلس ثبت نام کنند.
بنابر این و به منظور اطلاع رسانی به مردم و داوطلبان احتمالی، فهرستی از عناوین که تا کنون بر اساس اعلام یا استعلام از مرجع قانونی، همطراز مصادیق ماده ۲۹ قانون انتخابات برشمرده شده و یا نشده است، در ادامه می آید:دانلود فايل : استعفای_اصلی_نامزدها.docx ( 30KB )


٠٨:٢٤ - سه شنبه ٣١ ارديبهشت ١٣٩٨    /    شماره : ٣١١٥١    /    تعداد نمایش : ٧١٦خروج
پیوندها

http://ostan-ar.ir/uploads/ArdabilOSTAN.jpg
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:دوشنبه ٢٠ آذر ١٤٠٢