چاپ        ارسال به دوست

اطلاعيه شماره ۷ ستاد انتخابات كشور؛

مهلت اعتراض به صحت‌سنجی مدارک متقاضیان داوطلبی مجلس تا ۳ مهر تمدید شد

ستاد انتخابات کشور در هفتمین اطلاعیه خود اعلام کرد که متقاضیان داوطلبی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تا دوشنبه ۳ مهر برای ثبت اعتراض خود در خصوص نتیجه صحت‌سنجی مدارک، فرصت دارند.

به گزارش روابط عمومی، تشریفات و امور بین‌الملل استانداری اردبیل، ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۷ خود اعلام کرد که متقاضیان داوطلبی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تا دوشنبه ۳ مهر فرصت دارند تا نسبت به ثبت اعتراض خود در خصوص نتیجه صحت‌سنجی مدارک اقدام کنند. در اطلاعیه کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات کشور آمده است:

با گرامی‌داشت چهل‌وسومین سالگرد هفته دفاع مقدس، به آگاهی متقاضیان داوطلبی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می‌‌رساند؛ براساس این گزارش، آن دسته از متقاضیانی که مدارک یا اطلاعات آنان از سوی مرجع یا مراجع صادرکننده گواهی، مورد تأیید قرار نگرفته است، فقط تا روز دوشنبه سوم مهر از ساعت ۸ تا ۱۸ فرصت ثبت اعتراض در سامانه keshvar.moi.ir را دارند.

همچنین آن دسته از متقاضیانی که مدارک آن‌ها پس از اعلام نظر ثانویه مراجع مذکور، همچنان مورد تأیید قرار نگرفته باشد، می‌توانند جهت رفع نقص، به‌صورت حضوری به دستگاه مورد نظر مراجعه کنند؛ در صورت تأیید مدرک، مرجع رسیدگی‌کننده فرصت دارد تا تاریخ ۲۶ مهر (یک روز پیش از شروع ثبت‌نام) نظر خود را به ستاد انتخابات کشور اعلام کند.

بار دیگر تأکید می‌شود، تنها افرادی که تأیید مدارک و اطلاعات آنان از سوی تمامی مراجع مربوط صادر شده باشد، مجاز به ثبت‌نام الکترونیکی نهایی از تاریخ ۲۷ مهر به‌مدت ۷ روز خواهند بود.

پایان پیام


١١:٤١ - يکشنبه ٢ مهر ١٤٠٢    /    شماره : ٤٣٥٩٩    /    تعداد نمایش : ٦٤٣خروج