چاپ        ارسال به دوست

راه‌اندازی دستگاه شناسایی و آنالیز سلول‌های سرطانی/ هم‌افزایی خیرین استان اردبیل مثال‌زدنی است

دستگاه تخصصی شناسایی و آنالیز سلول‌های سرطانی (فلوسایتومتری) با مشارکت خیران اردبیلی در بنیاد حمایت از کودکان بی‌سرپرست و سرطانی شمیم مهر استان اردبیل راه‌اندازی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری اردبیل، دستگاه تخصصی شناسایی و آنالیز سلول‌های سرطانی (فلوسایتومتری) با مشارکت خیران اردبیلی و در مراسمی با حضور مسؤولان استانی و شبکه ملی سرطان، در بنیاد حمایت از کودکان بی‌سرپرست و سرطانی شمیم مهر استان اردبیل راه‌اندازی شد.

کاظم دبیر، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل در مراسم راه‌اندازی این دستگاه، اقدامات خیرین بنیاد حمایت از کودکان بی‌سرپرست و سرطانی شمیم مهر استان را در ایجاد انگیزه برای کل جامعه دارای اهمیت دانست.

وی بیان کرد: خیرین استان اردبیل همواره پیشرو در اقدامات عام‌المنفعه بوده‌اند و در ایام همه‌گیری بیماری کرونا نزدیک به ۹۹۸میلیارد تومان در حوزه تأمین وسایل بهداشتی و کمک مومنانه مساعدت کرده‌اند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار اردبیل با اشاره به این‌که استان اردبیل دارای مفاخر خیر بسیاری بوده که هم‌افزایی آن‌ها مثال‌زدنی و قابل تقدیر است، ارزش‌گذاری و حفظ نام و معرفی اقدامات آنان را ضروری دانست.

پایان پیام


٢١:٤٣ - دوشنبه ٢٢ اسفند ١٤٠١    /    شماره : ٤٢٤٧٣    /    تعداد نمایش : ٢٦٤خروج