نقشه سایت|تماس با ما|نظرسنجی|صفحه اصلی
سال 1400 «سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها»
چهارشنبه ١٣ مرداد ١٤٠٠
اخبار > حضور مردم در انتخابات گامی برای ادامه روند آبادانی کشور است


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل:

حضور مردم در انتخابات گامی برای ادامه روند آبادانی کشور است

استاندار اردبیل با دعوت از مردم برای حضور پرشور و حماسه ساز در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا ، حضور مردم در انتخابات را گامی برای ادامه روند آبادانی کشور و استان دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ، اکبر بهنام جو در حاشیه حضور در پای صندوق رای تصریح کرد: انتخابات حقی است که در نظام اسلامی به مردم داده شده که با استفاده از این حق در روند اقدامات و برنامه ریزی برای توسعه کشور مشارکت می کنند.

وی بر انتخاب فرد اصلح در ریاست جمهوری و  شوراهای اسلامی شهر و روستا تاکید کرد و گفت: با اینکه اقدامات بسیاری در راستای توسعه و آبادانی کشور و استان انجام گرفته ، ولی باز هم نیاز به تلاش بیشتری در این خصوص است که با انتخاب افراد اصلح این روند ادامه می یابد.

استاندار اردبیل گفت: مردم تا کنون فرد مورد نظر خود را انتخاب کرده اند و با حضور حماسی در پای صندوق های رای ، وحدت ، همدلی و پشتیبانی خود را از نظام اسلامی به نمایش می گذارند.

بهنام جو ضمن قدردانی از عوامل اجرایی وهیات های نظارت‌ در برگزاری انتخابات پرشور افزود: پروتکل های بهداشتی در تمامی شعب اخذ رای رعایت شده و مردم با اطمینان و نظم می توانند در پای صندوق های رای حاضر شوند.


٠٩:٢٠ - جمعه ٢٨ خرداد ١٤٠٠    /    شماره : ٣٧٦٢٥    /    تعداد نمایش : ١١٨خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:چهارشنبه ١٣ مرداد ١٤٠٠