نقشه سایت|تماس با ما|نظرسنجی|صفحه اصلی
سال 1400 «سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها»
پنج شنبه ٠١ مهر ١٤٠٠
اخبار > تمامی امکانات لازم برای برگزاری انتخابات در استان اردبیل فراهم است


  چاپ        ارسال به دوست

رییس ستاد انتخابات استان:

تمامی امکانات لازم برای برگزاری انتخابات در استان اردبیل فراهم است

رییس ستاد انتخابات استان اردبیل گفت: تمامی امکانات و زیرساخت های مورد نیاز برای برگزاری انتخابات در ۲۸ خرداد ماه در استان فراهم شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، بهروز ندایی در جلسه ستاد انتخابات استان تصریح کرد: احراز هویت، تعرفه ها و تعداد شعب مشخص وخودرو  و نیروی انسانی مورد نیاز پیش بینی شده است.

وی بیان کرد: بررسی صلاحیت های داوطلبان شوراهای اسلامی شهر در هیات مرکزی نظارت انجام گرفته و افرادی که رد صلاحیت شده اند تا فردا فرصت دارند، اعتراض خود را اعلام کنند.

ندایی گفت: اعتراض ها از سوی هیات نظارت استان به هیات نظارت مرکزی اعلام و نتایج بعد از بررسی اعلام می شود.

معاون استاندار اردبیل تصریح کرد: بررسی صلاحیت داوطلبان شوراهای اسلامی روستاها نیز در هیات اجرایی استان تمام شده و  بخشداری ها در حال انجام است که تا ۱۸ خرداد تمام می شود.

وی اظهار کرد : اسامی  داوطلبان تایید صلاحیت شده بعد از اتمام اعلام و تبلیغات از روز ۲۰ تا ۲۶ خرداد انجام می شود.

ندایی با اشاره به پیش بینی  واکسیناسیون عوامل صندوق های اخذ رای ،خواستار استخراج اسامی تمامی افراد و همچنین خبرنگاران حاضر در محل اخذ رای شد.

وی تعداد افراد واجد شرایط رای دادن در استان را بیش از یک میلیون و هزار نفر اعلام کرد و گفت: ۲۳ هزار نفر از این تعداد رای اولی هستند که واجد شرایط رای دادن هستند.

در این جلسه مسوولان کمیته های ستاد انتخابات استان و فرمانداران سرعین و کوثر گزارشی از اقدامات و برنامه ریزی های انجام گرفته برای برگزاری انتخابات در ۲۸ خرداد ماه ارایه کردند.


١٤:٣٧ - دوشنبه ٢٧ ارديبهشت ١٤٠٠    /    شماره : ٣٧٤٣١    /    تعداد نمایش : ١٩٤خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:پنج شنبه ٠١ مهر ١٤٠٠