چاپ        ارسال به دوست

به مناسبت هفته نیروی انتظامی؛

قدردانی استاندار اردبیل از تلاش های نیروی انتظامی استان

 استاندار اردبیل به همراه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی به مناسب هفته نیروی انتظامی با حضور در محل فرماندهی انتظامی ضمن تبریک این هفته از تلاش های سردار فرماندهی استان و همکارانشان قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، سید حامد عاملی در دیدار با عوامل انتظامی استان گفت: نیروی انتظامی روز، هفته و ماه نمی شناسد همه روزها، روز نیروی انتظامی بوده و نظم و امنیت کشور مرهون این عزیزان است.

وی افزود: عوامل این یگان شبانه روزی در اقصی نقاط کشور برای برقراری امنیت پایدار، ایجاد نظم و حفظ تمامیت ارضی تلاش می کنند تا مردم در آرامش و آسایش کامل در کنار خانواده های خود زندگی کنند.

عاملی، اردبیل را از لحاظ امنیت یکی از استان های برتر کشور بر شمرد و تصریح کرد: استان اردبیل از لحاظ وقوع جرم در بین استان ها رتبه ۳۱ را دارد که جای خوشحالی دارد و این موفقیت در سایه احساس مسوولیت همه عوامل انتظامی حاصل شده است.

وی بیان کرد: حفاظت و پاسداری از مرزها، داخل شهرها، روستاها و تمام نقاط دور و نزدیک با تلاش و مجاهدت این عزیزان مدیریت می شود و باید در حمایت از تک تک پرسنل تلاش شود.

استاندار اردبیل گفت: امیدوارم با همکاری مردم و مسوولان با مجموعه نیروی انتظامی در سطح استان شاهد روز افزون امنیت پایدار و آسایش و آرامش مردم در تمام نقاط باشیم.

استاندار اردبیل با حضور در اتاق پرسنل انتظامی در ساختمان فرماندهی هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت و سردار حسینی فرمانده انتظامی استان نیز گزارش عملکرد یک ساله عوامل خود را تشریح کرد.

ش


١٩:٢٤ - چهارشنبه ٢١ مهر ١٤٠٠    /    شماره : ٣٨٣٣٣    /    تعداد نمایش : ٧١خروج