نقشه سایت|تماس با ما|نظرسنجی|صفحه اصلی
سال 1400 «سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها»
جمعه ٠٢ مهر ١٤٠٠

صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > آخرین اقدامات دستگاههای اجرایی برای محرومیت زدایی گرمی بررسی شد


  چاپ        ارسال به دوست

با حضور استاندار اردبیل؛

آخرین اقدامات دستگاههای اجرایی برای محرومیت زدایی گرمی بررسی شد

با حضور استاندار اردبیل ، آخرین اقدامات دستگاههای اجرایی در خصوص اجرای طرح های محرومیت زدایی در شهرستان گرمی بررسی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ، اکبر بهنام جو در این جلسه با اشاره به اقدامات و برنامه های بنیاد علوی در راستای محرومیت زدایی در استان ،خواستار احصا نیازمندی های قابل اجرا از سوی بنیاد علوی در راستای محرومیت زدایی شد.

وی بیان کرد: رفع محرومیت زدایی در حوزه های ضروری از جمله راه ،آب، بهداشت، مسکن، مدرسه ، زمین ورزشی ،احداث کتابخانه و تامین جهیزیه از سوی بنیاد تعاون استقبال می شود.

استاندار اردبیل احصای نیازمندی ها خصوصا در حوزه تامین آب و اجرای خط انتقال و تصفیه خانه در شهرستان گرمی، انگوت ، بخش موران و سایر شهرستان های هدف محرومیت زدایی را مورد تاکید قرار داد و مشارکت بنیاد علوی در این زمینه را گامی موثر در این زمینه دانست.

قیطانی، نماینده بنیاد علوی در استان نیز از اجرای منظم مصوبات و تفاهم نامه های سال گذشته بنیاد علوی در استان خبر داد و گفت: در تمامی حوزه ها اعم از بهزیستی، نوسازی مدارس ، اجرای طرح های آبرسانی ، راهداری، آسفالت ،بهداشت و زمین های ورزشی اقدامات مصوب در حال اجرا است.

در این جلسه هر یک از مدیران دستگاههای اجرایی در حوزه آب، مسکن، کمیته امداد، کتابخانه ، ورزش و جوانان، بهداشت، راه روستایی، نوسازی مدارس، گردشگری و فرمانداران گرمی و انگوت نیازمندی های محرومیت زدایی را در منطقه تشریح کردند.


٢١:٤٩ - سه شنبه ٢٣ شهريور ١٤٠٠    /    شماره : ٣٨١٥٧    /    تعداد نمایش : ١٠٢خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:جمعه ٠٢ مهر ١٤٠٠