نقشه سایت|تماس با ما|نظرسنجی|صفحه اصلی
سال 1400 «سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها»
جمعه ٠٢ مهر ١٤٠٠

صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > بازنشستگان کوله باری از سرمایه تجربه دارند


  چاپ        ارسال به دوست

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اردبیل:

بازنشستگان کوله باری از سرمایه تجربه دارند

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اردبیل گفت: باز نشستگان بعد از ۳۰ سال تلاش و فعالیت سرمایه ای به نام تجربه دارند و در واقع این طیف از جامعه آینده افراد شاغل را ترسیم می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، یعثوب نژادمحمد در جلسه با اعضای ستاد برگزاری گرامی داشت روز بازنشستگان اظهار کرد: سرمایه اصلی یک جامعه مترقی بازنشستگان این جامعه با ۳۰ سال اندوخته و تجربه است و باید از  تجربه این عزیزان در حوزه های مختلف به عنوان مشاور بهره برداری شود.

وی با تاکید بر اینکه بازنشستگان از مسوولان و دولت انتظار دارند، افزود: باید با یک برنامه ریزی مدون و جامع در سطح ملی این انتظارات کاملا به جا و منطقی به نحوی محقق شود تا این قشر در آستانه کهنسالی بتوانند با آرامش بیشتر زندگی کنند.

نژاد محمد تصریح کرد: تقدیر از بازنشستگان باید صرف به روز بازنشسته نباشد و در هر شرایط احترام و جایگاه این طیف ارج نهاده شود و مشکلات به جا مانده در این رابطه فردا دامن ما را هم خواهد گرفت چرا که روزی همه ما بازنشسته می شویم.

معاون توسعه منابع استانداری اردبیل بیشترین تعداد بازنشسته را مربوط به آموزش و پرورش دانست و گفت: اداره کل آموزش و پرورش استان با ۱۴هزار نفر بازنشسته در رتبه اول قرار داردکه از ۲۱هزارو ۵۰۰نفر کل بازنشستگان استان حدود ۶۵درصد آن از آموزش و پرورش بازنشسته شده اند.

ستاد برگزاری مراسم بزرگداشت بازنشستگان که اعضای این ستاد متشکل از فرهنگ و ارشاد، ورزش و جوانان، آموزش و پرورش، کانون بازنشستگان استان، دفتر امور خانواده و بانوان و ... هستند هریک از نماینده گان این ادارات عملکرد خود را در حمایت از بازنشستگان متبوعه خود تشریح کردند.


٢٣:٣٤ - سه شنبه ١٢ مرداد ١٤٠٠    /    شماره : ٣٧٨٩٧    /    تعداد نمایش : ١١٥خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:جمعه ٠٢ مهر ١٤٠٠