نقشه سایت|تماس با ما|نظرسنجی|صفحه اصلی
سال 1400 «سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها»
چهارشنبه ١٣ مرداد ١٤٠٠

صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > ۳۰ کیلومتر از جاده های شمال استان تا پایان سال چهار خطه می شود


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل:

۳۰ کیلومتر از جاده های شمال استان تا پایان سال چهار خطه می شود

استاندار اردبیل گفت: چهار خطه کردن جاده های شمال استان در حال اجرا بوده و تا پایان سال ۳۰ کیلومتر از چهار خطه کردن این جاده ها به اتمام می رسد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ، اکبر بهنام جو در بازدید از عملیات چهاربانده کردن راههای شمال استان تصریح کرد: در حال حاضر دو پیمانکار در حال فعالیت هستند و مدیریت راه و شهرسازی با همراهی نماینده و فرماندار و دستگاه های خدماتی دیگر در اختصاص مرحله به مرحله اعتبارات و تسهیلات مسیر فعالیت اقدام می کنند.

وی بیان کرد: ۲۰ کیلومتر  از مسیر نیز برای سال بعد چهار خطه می شود و تمهیداتی اندیشیده شده که با جذب پیمانکار برای مراحل دیگر چهارخطه کردن مسیر تا ۴۰ کیلومتر نیز انجام شود.

بهنام جو به انجام مطالعات راه آهن پارس آباد اشاره کرد و گفت: بر اساس مطالعات ، این طرح توجیه دار است و با همکاری نمایندگان ردیف اعتباری به این طرح ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه امسال مطالعات  این طرح به اتمام می رسد،  افزود: با اتمام مطالعات، اجرای راه آهن پارس آباد از سال آینده شدوع می شود.

استاندار اردبیل به شروع پروازها از فرودگاه پارس آباد اشاره کرد و گفت: باید به دنبال افزایش پروازهابه فکر توسعه باند نیز باشیم.

وی از راه اندازی دو خط هوایی برای اردبیل تا دو ماه آینده خبر داد و این اقدام را موجب تحولی اساسی در صنعت هوایی استان دانست.


٠٩:٣٦ - سه شنبه ٢٩ تير ١٤٠٠    /    شماره : ٣٧٨٣٣    /    تعداد نمایش : ١٠٧خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:چهارشنبه ١٣ مرداد ١٤٠٠