نقشه سایت|تماس با ما|نظرسنجی|صفحه اصلی
سال 1400 «سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها»
جمعه ٠٢ مهر ١٤٠٠

صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > ۵۴ واحد راکد حوزه کشاورزی در استان به چرخه فعالیت باز می گردند


  چاپ        ارسال به دوست

معاون هماهنگی اموراقتصادی استاندار اردبیل:

۵۴ واحد راکد حوزه کشاورزی در استان به چرخه فعالیت باز می گردند

معاون هماهنگی اموراقتصادی استاندار اردبیل گفت: برابر هدف گذاری انجام شده ۵۴ واحد راکد بخش کشاورزی تا پایان جاری، احیا و مجددا به چرخه فعالیت باز می گردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، ارژنگ عزیزی در جریان بازدید از طرح های تولیدی کشاورزی در شهرستان پارس آباد اظهار کرد:یکی از اولویت های مهم تعریف شده برای تحقق شعار سال جاری احیای واحدهای راکد اقتصادی است که در بخش کشاورزی برای کل استان ۵۴ واحد هدفگذاری شده که سهم شهرستان پارس آباد ۹ واحد لست که دو واحد آن در سه ماهه اول محقق شده است. 

وی افزود:اولین واحد گوسفند ۴۰۰ راسی محمدزاده، طی چندین سال گذشته راکد بوده و اخیرا با اشتغال زایی ۵ نفر به چرخه تولید بازگشته است.

عزیزی ادامه داد:دومین واحد مرغداری صنعتی ۵۰ هزار قطعه ای قلیزاده که بیش از ۱۰ سال است راکد بوده و قرار شد برای بازسازی آن ۵۰ درصد خود سرمایه گذار و ۵۰ درصد تسهیلات بانکی مساعدت و ظرف دو ماه آینده با ۱۲ نفر اشتغال مورد بهره برداری مجدد قرار گیرد.

معاون اقتصادی استاندار اردبیل تصریح کرد: سومین واحد گاو شیری صنعتی حسن قلی پور با ظرفیت ۴۰۰ راس که قرار شد تسهیلات مورد نیاز بانکی این واحد برای توسعه پیگیری و وثایق مازاد بانکی تسهیلات قبلی آزاد می شود و فعالیت خود را از سر می گیرد.

 

گفتنی است در این سفر خلیل نیک شاد رئیس سازمان جهادکشاوزی استان و امامی فرماندار شهرستان پارس آباد معاون اقتصادی استاندار اردبیل را همراهی کردند.


١٢:٤٧ - پنج شنبه ١٠ تير ١٤٠٠    /    شماره : ٣٧٧٢٦    /    تعداد نمایش : ١١٥خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:جمعه ٠٢ مهر ١٤٠٠