نقشه سایت|تماس با ما|نظرسنجی|صفحه اصلی
سال 1400 «سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها»
جمعه ٠٢ مهر ١٤٠٠

صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > پالایشگاه فرآوری غلات در شهرک صنعتی دو اردبیل اجرا می شود


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل:

پالایشگاه فرآوری غلات در شهرک صنعتی دو اردبیل اجرا می شود

استاندار اردبیل گفت: با دعوت از سرمایه گذار بخش خصوصی، پالایشگاه فرآوری غلات در شهرک صنعتی دو اردبیل اجرا می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل،  اکبر بهنام جو در حاشیه نشست مشترک با شرکت پایا زرین سبلان اظهار کرد: این سرمایه گذار آمادگی خود را برای احداث پالایشگاه فرآوری غلات در استان اردبیل اعلام نموده بود که برای تسریع در روند واگذاری زمین، در سریعترین زمان ممکن نسبت به برگزاری جلسه و مقدمات اجرای طرح اقدام شد.

وی ادامه داد: با توجه به اهمیت اجرایی شدن طرح فوق در افزایش تولید و اشتغال استان، در این جلسه مقرر گردید تا شرکت شهرک های صنعتی تا هفته آتی نسبت به واگذاری زمین با مساحت 10 هکتار به مجری طرح اقدام کند.   

بهنام جو زمینه محصولات تولیدی این واحد صنعتی را در خصوص تولید آرد گندم، گلوتن، نشاسته، خوراک دام، گلوکز و سوربیتول برشمرد و افزود:  میزان حجم سرمایه گذاری برای اجرای این طرح 14000 میلیارد ریال خواهد بود که با بهره برداری از آن برای بیش از 350 نفر اشتغال مستقیم ایجاد خواهد شد.

استاندار اردبیل ادامه داد: با توجه به ارزش افزوده بالا و صادرات محور بودن این طرح مهم، شرکت های خدمت رسان نسبت به تامین آب، گاز و برق برای اجرای آن متعهد شدند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل نیز در این نشست مشترک گفت: تامین زمین و ایجاد بسترهای مناسب برای سرمایه گذاران یکی از اهداف مهم این شرکت در سال حمایت از تولید است که بر این اساس آماده واگذاری زمین به این سرمایه گذار در سریعترین زمان ممکن هستیم.

محمد اهلی ادامه داد: زمین مورد نیاز این سرمایه گذار از محل توسعه 95 هکتاری شهرک صنعتی اردبیل(2) تامین خواهد شد که این فاز توسعه ای در سال گذشته مورد تملک قرار گرفته بود.


١١:٥٤ - پنج شنبه ١٠ تير ١٤٠٠    /    شماره : ٣٧٧٢٥    /    تعداد نمایش : ١٢٩خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:جمعه ٠٢ مهر ١٤٠٠