نقشه سایت|تماس با ما|نظرسنجی|صفحه اصلی
سال 1400 «سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها»
جمعه ٠٢ مهر ١٤٠٠

صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > ۲۰۰میلیارد تومان به راه آهن اردبیل تزریق می شود


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل:

۲۰۰میلیارد تومان به راه آهن اردبیل تزریق می شود

استاندار اردبیل از تزریق و اختصاص ۲۰۰میلیارد تومان دیگر از سوی بانک رفاه کارگران به پروژه های زیرساختی و راه آهن اردبیل خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، اکبر بهنام جو بعد از دیدار با مدیرعامل بانک رفاه کارگران کشور اظهار کرد: پروژه راه آهن میانه اردبیل جهت اتصال به شبکه سراسری مراحل پایانی خود را طی می کند و از ۱۷۵ کیلومتر این مسیر حدود ۶۰ کیلومتر ریل گذاری شده است و نیاز به ۲۰۰۰میلیارد ریال اعتبار نقدینگی دارد و باید به زودی تامین می شد.

وی افزود: به همراه دکتر حسین زاده مدیرعامل بانک ملی و حجت الاسلام موسوی نماینده مردم اردبیل در مجلس با آقای لله کانی مدیر عامل بانک رفاه کارگران دیدار کردیم و قول مساعد برای پرداخت مبلغ مورد نظر صادر شد.

استاندار اردبیل تصریح کرد: پیرو سفر رییس جمهوری به استان اردبیل بانک ها همکاری و همراهی خوبی جهت تکمیل پروژه ها داشتند و به ویژه بانک رفاه کارگران در این راستا نهایت همکاری را انجام داده است.

وی با اشاره به اینکه مبلغ مورد نظر با درخواست وزارت راه و شهرسازی با بهره گیری لز ماده۵۶ انجام شده است افزود: تضمین باز پرداخت این مبلغ بر عهده سازمان برنامه و بودجه بوده و رییس این سازمان نیز برای تکمیل پروژه ها اصرار دارد و پیگیری های مستمر نیز از سوی استانداری صورت می گیرد.


١٢:٤٤ - چهارشنبه ٩ تير ١٤٠٠    /    شماره : ٣٧٧٢٢    /    تعداد نمایش : ١٦١خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:جمعه ٠٢ مهر ١٤٠٠