نقشه سایت|تماس با ما|نظرسنجی|صفحه اصلی
سال 1400 «سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها»
جمعه ٠٢ مهر ١٤٠٠

صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > جامعه نظم و امنیت را مدیون تلاش نیروی انتظامی است


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل:

جامعه نظم و امنیت را مدیون تلاش نیروی انتظامی است

استاندار اردبیل گفت: نیروی انتظامی در همه عرصه ها حضور فعال داشته و امروزه جامعه نظم و امنیت را مدیون تلاش و حضور این نیرو است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، اکبر بهنام جو در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی اظهار داشت: در برگزاری انتخابات با حضور و مشارکت گسترده نیروی انتظامی در همه شعبات خوشبختانه هیچ مشکلی متوجه شعبات و صندوق ها نشد که حاصل تلاش این نیرو بوده است.

وی ضمن تقدیر و قدردانی از زحمات عوامل انتظامی استان افزود: انتخابات اردبیل در ادوار مختلف یکی از انتخابات سالم و بدون حاشیه برگزار می شود و نقش نظم دهندگی نیروی انتظامی قابل توجه است.

استاندار اردبیل تصریح کرد: در انتخابات علیرغم همه مشکلات و تبلیغات سو و تخریب شبکه های معاند الحمداله مشارکت در استان از میانگین کشوری بیشتر بوده ومردم ثابت کردند در هر شرایط کنار حکومت و نظام ایستاده اند.

 بهنام جو در رابطه با پیشگیری از آسیب های اجتماعی گفت: در بحث آسیب های اجتماعی باید تلاش بیشتری صورت گیرد و برنامه ریزی دقیق و حساب شده این معضل را به حداقل رساند.

وی ادامه داد: نیروی انتظامی به عنوان یک نیروی نظم دهنده به جامعه و مدافع حقوق عمومی مردم در راستای امنیت عمومی فعالیت می کند و در هر نقطه ای از جامعه حضور این عوامل ضروری و ملموس است.


٢٣:٣٥ - پنج شنبه ٣ تير ١٤٠٠    /    شماره : ٣٧٦٨٤    /    تعداد نمایش : ١٢٢خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:جمعه ٠٢ مهر ١٤٠٠