نقشه سایت|تماس با ما|نظرسنجی|صفحه اصلی
سال 1400 «سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها»
جمعه ٠٢ مهر ١٤٠٠

صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > مهندسان در اقدامات عمرانی امیدآفرینی کردند


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل:

مهندسان در اقدامات عمرانی امیدآفرینی کردند

استاندار اردبیل با اشاره به نقش مهم مهندسان در روند اجرای پروزه های عمرانی در استان، گفت: مهندسان با اقدامات خود و جهش فعالیت های عمرانی در حوزه های مختلف در استان برای مردم امید آفرینی کرده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ،اکبر بهنام جو در نشست با رییس سازمان نظام مهندسی کشور و استان تصریح کرد: فعالیت های  عمرانی نیازمند کار تیمی و هماهنگ است که این موضوع در استان با ورود مهندسان به عرصه عمران و آبادانی به شکل مطلوبی محقق شده است.

وی بیان کرد: پروژه های بزرگ سد سازی در استان از جمله سد عمارت و پایاب سد خداآفرین نمونه هایی از مشارکت مهندسان در اقدامات عمرانی استان است.

استاندار اردبیل به سختی اجرای پروه راه آهن اردبیل به لحاظ داشتن ابنیه فنی و پل ۶۰۰ متری اشاره کرد و این اقدامات را نتیجه تلاش ، برنامه ریزی و نظارت مهندسان عنوان کرد.

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور نیز در این دیدار با تاکید بر تلاش مسوولانه مهندسان در احداث ساختمان ها و اجرای پروژه های عمرانی گفت: با توجه به افزایش تقاضا و زیاد شدن کار تلاش و همت مهندسان باید بیشتر از گذشته شود.

احمد خرم افزود: با اینکه اقدامات زیادی در بخش های توسعه و عمران از سوی مهندسان انجام گرفته ، ولی هنوز جای کار زیاد است.

وی بیان کرد: نباید از ادامه مسیر توسعه دلسرد شد و با تعداد اندکی از افراد مسوولیت پذیر نیز می توان برنامه ریزی بلند مدت آبادانی را طی کرد.

رییس سازمان نظام مهندسی استان اردبیل نیز در این جلسه از عضویت ۱۲ هزار مهندس در نظام مهندسی استان خبر داد.

محمدرضا انوری افزود: شش هزار و ۴۰۰ نفر از این تعداد دارای پروانه هستند و در سال گذشته ۲ میلیون و ۲۰۰ متر مربع ساخت و ساز با نظارت این مهندسان احداث شده است.


١٢:٠٢ - پنج شنبه ٣ تير ١٤٠٠    /    شماره : ٣٧٦٨١    /    تعداد نمایش : ٩٧خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:جمعه ٠٢ مهر ١٤٠٠