نقشه سایت|تماس با ما|نظرسنجی|صفحه اصلی
سال 1400 «سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها»
جمعه ٠٢ مهر ١٤٠٠

صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > اقدامات مهم توسعه ای در استان معیاری برای مشارکت حداکثری مردم است


  چاپ        ارسال به دوست

رییس ستاد انتخابات استان اردبیل:

اقدامات مهم توسعه ای در استان معیاری برای مشارکت حداکثری مردم است

رییس ستاد انتخابات استان اردبیل با اشاره به اقدامات مهم در راستای توسعه استان ، این فعالیت ها را معیاری مهم برای مشارکت حدااکثری مردم در انتخابات دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، بهروز ندایی در گفت و گو با سیمای استانی اردبیل افزود: استان اردبیل به برکت نظام جمهوری اسلامی و تلاش مسوولان استان مسیر توسعه را می پیماید و در بسیاری از زمینه ها از جمله اجرای زیرساخت های راه و راه آهن، تولیدات صنعتی و طرح های کشاورزی و گردشگری از رتبه قابل توجهی در کشور برخوردار است.

وی با بیان اینکه مردم نسبت به عمران و آبادانی استان حساس هستند، این اقدامات را از جمله مهم ترین عوامل مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای دانست.

معاون استاندار اردبیل به نقشه های دشمنان برای دلسرد کردن ملت از نظام و انقلاب اشاره کرد و تحریم های ناجوانمردانه را از جمله اقدامات دشمنان برای مایوس کردن ملت عنوان کرد.

ندایی بیان کرد: مردم استان همواره با مشارکت حداکثری در انتخابات دوره های گذشته پشتیبانی خود را از نظام و دولتمردان اعلام کرده اند.

وی در ادامه با اشاره به افزایش سه درصدی نامزدهای شوراهای اسلامی روستاهای استان ، انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاها را در عمران و آبادانی شهرها و روستاهای استان با اهمیت دانست.


٢٠:٢٦ - سه شنبه ١٨ خرداد ١٤٠٠    /    شماره : ٣٧٥٥٩    /    تعداد نمایش : ٣٧٩خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:جمعه ٠٢ مهر ١٤٠٠