نقشه سایت|تماس با ما|نظرسنجی|صفحه اصلی
سال 1400 «سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها»
جمعه ٠٢ مهر ١٤٠٠

صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > تبلیغات شوراها از ۲۰ خرداد ماه آغاز می شود


  چاپ        ارسال به دوست

رییس ستاد انتخابات استان اردبیل:

تبلیغات شوراها از ۲۰ خرداد ماه آغاز می شود

رییس ستاد انتخابات استان اردبیل از آغاز تبلیغات نامزدهای شوراهای اسلامی شهر و روستا از ۲۰ خرداد ماه همزمان با سراسر کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، بهروز ندایی در گفت و گوبا سیمای استانی اردبیل تصریح کرد: تبلیغات به مدت یک هفته تا ۲۶ خرداد ماه ادامه خواهد داشت و لازم است نامزدها در  روند تبلیغات پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی را رعایت کنند.

وی گفت: انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر در  ۱۲ شهرستان،  ۳۱ شهر و ۳۱ بخش در استان برگزار می شود.

ندایی اظهار کرد: تایید نهایی نامزدهای شوراهای اسلامی شهر انجام شده و  ۷۷۷ نفر در استان  برای تصدی ۱۶۵ کرسی اصلی و۰۱ ۱کرسی علی البدل با هم رقابت می کنند.

معاون استاندار اردبیل بیان کرد: همزمان با انتخابات شوراهای اسلامی شهر ، انتخابات شوراهای اسلامی  روستاها نیز در هزار و ۵۱  روستا برگزار می شود.

وی افزود: پنج هزار و ۷۵۶ نفر از روستاها برای حضور در شوراهای اسلامی روستاها شرکت کرده اند که سه هزار و ۲۵۲ عضو اصلی  برای شوراهای روستا انتخاب می شود.

وی از آمادگی زیرساخت های استان برای برگزاری انتخابات خبر داد و گفت: هزار و ۶۷۷ شعبه با افزایش ده درصدی نسبت به دوره های گذشته  آماده  اخذ رای از هم استانی ها بوده که هزار و  ۳۳۱ مورد ثابت و ۳۳۶ سیار است.

وی گفت: علاوه بر این ۱۲ صندوق سیار نیز با متولی گری دانشگاه علوم پزشکی برای اخذ آرا از افراد بستری و قرنطینه های کرونا در بیمارستان ها و منازل فعالیت خواهد داشت.

وی با بیان اینکه مشارکت استان در دوره گذشته انتخابات ریاست جمهوری ۷۳ درصد بوده اظهار امیدواری کرد در این دوره نیز مردم با حضور در پای صندوق های رای حماسه دیگری بیافرینند.


١١:٥٥ - سه شنبه ١٨ خرداد ١٤٠٠    /    شماره : ٣٧٥٥٧    /    تعداد نمایش : ٧٨خروج
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:جمعه ٠٢ مهر ١٤٠٠